PILNE TV 100hz a xbox 360

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Witam właśnie mam zamówić tv do konsoli i komputera ale wszystkie są albo 50hz albo 100hz, na 50hz podobno nie każda gra działa ,a jak jest z częstotliwością 100hz i czy można przełączyć na 60hz/75hz bo takie częstotliwości zawsze pokazuje roczny tv brata po włączeniu jakiegoś sprzętu przez HDMI.
 

patorex

Świeżak
Świeżak
Ja mam telewizor 50hz, podłączony kablem HDMI i jakość jest HD,
w konsoli są ustawienia :
pal-50
pal-60
sorry jak źle napisałem.
 

ziutas

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PILNE TV 100hz a xbox 360

Jaki by to nie był nowy tv, to będzie działał. U mnie jednak na 100Hz obraz tnie i laguje. Dlatego do gry to wyłączam (do tv jest świetne 100Hz).

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Czy zawsze można 100hz wyłączyć?

Czyli to ,że nie wszystkie gry działają na 50hz to bzdura??
 

mlkgmk

Banned
Odp: PILNE TV 100hz a xbox 360

niektore obsluguja 50 lub 60 hertzow.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
czyli jednak tylko tv 60hz (których zresztą już nie produkują) wchodzi w grę?
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli chodzi o TV typu CRT to będzie działało. Grałem na 100Hz LG 29" podpięte przez złącze euro.
Natomiast TV typu LCD etc. To na 100% bo te Hz w LCD to nic innego jak "dokładanie" klatek pomiędzy klatki, wtedy jest wrażenie ze niby jest więcej niż 60Hz.
Mój tatko ma 200Hz TV i działa, tylko tak jak mówie w LCD to nie jest "prawdziwe" 100Hz.

Jeszcze jedno, jakby obraz lagował albo działy się z nim dziwne rzeczy, tzn że kabel HDMI jest za starej wersji.
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Czy taki tv będzie dobry do xboxa? TV 32" 3D CROWN FullHD DIVIX MKV + 4xOkulary (2954005630) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Kosztuje tyle co tamten 100hz ,a 3d to o wiele lepsza funkcja.
 

ZychuPL

Użytkownik
Użytkownik
skąd ten pomysł że 50 Hzm nie będą jakieś gry chodzić?!! Dla twego spokoju ten tv co pokazałeś: poczytaj A co chcesz kupić telewizor? Ile chcesz na niego przeznaczyć?
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
MAX 1300 i musi być nowy bo na nowy trochę kasy mi dołoży ojciec, wielkość 30-32, full hd, 3d raczej też

skąd ten pomysł że 50 Hzm nie będą jakieś gry chodzić?!! Dla twego spokoju ten tv co pokazałeś: poczytaj
Teraz to już jestem super spokojny... Tam są firmowe tv a nie taki chińczyk czyli te chińskie 3d to masakra może być....

Nie pisz posta po postem. Edytuj // MOD
 

ZychuPL

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ma być 3d, to te 1300 za mało... jak byś mógł dołożyć te 3 stówki, to od razu zakres wyboru telewizorów się zwiększa.
No chyba że chcesz kupić sprzęt firmy krzak, gdzie nie ma w necie, żadnych testów.
Albo zrezygnuj z 3d.. bo w sumie do czego potrzebne Ci jest 3d?
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Pytałem o tamten i ma 50hz ,a 3D głównie do gier bo to fajna sprawa

Myślę ,że go zamówię ,a jeśli coś by było nie tak np gry by nie działały to zwrócę bo jest 10dni na zwrot.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
gry na konsoli chodzą w 60Hz - tv lcd/led 50Hz spokojnie sobie z tym poradzi ...wiec jeden pies czy 50 czy 100 - ta druga opcja i tak odpada przy graniu (no ale można wyłączyć te sztuczne 100hz). Najważniejsze by tv mial niski input lag 0-16ms max jak wiecej to nie polecam.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja inwestowałbym w coś, że tak powiem normalnego. Aż tak Ci jest 3D potrzebne?
Ja bym celował w coś typu Samsung, LG, Sharp bądź nawet Akai.
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak jak mówi maxankazuya szukaj telewizora z niskim input lagiem i po prostu dobrymi kolorami, a 3d itd lepiej olej,
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
bądź nawet Akai.
Właśnie taki kupiłem :D i z możliwością zwrotu jak by co... szkoda ,że ma tylko 1xhdmi więc kabel pc/konsola na zmianę będę wtykać
http://allegro.pl/akai-akfl3274-tv-3d-nowy-sklep-fv23-4x-okulary-i2962410730.html
 

ZychuPL

Użytkownik
Użytkownik
Oj szkoda, by Ci się poleciło w tej cenie dobry telewizor bez 3d A nie firmę krzak. Tym bardziej że 3d praktycznie przez xboxa nie jest obsługiwane. (chyba tylko gearsy, i to sztucznie zrobione w systemie 50/50) Ale Twoja kasa:) my możemy tylko doradzić.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Właśnie taki kupiłem :D i z możliwością zwrotu jak by co... szkoda ,że ma tylko 1xhdmi więc kabel pc/konsola na zmianę będę wtykać
AKAI AKFL3274 TV 3D nowy sklep FV23% + 4x okulary (2962410730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
za taki hajs miał bys 32" LED'a samsunga czy LG (cieniutkie ramki -wygląd i przynajmniej 2-3 hdmi) ...oj stary przepłaciłeś
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
up. kupujesz telewizor dla "cienkich ramek i wygladu" czy dla parametrow?
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
up. kupujesz telewizor dla "cienkich ramek i wygladu" czy dla parametrow?
dla wyglądu również - ten akai (wyglad...jak i parametry) to modny był z 5lat temu ...
 

Do góry Bottom