1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PILNE !!! UTRATA SAVE W FORZA 5

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kazimierz, Listopad 16, 2015.

1. kazimierz

kazimierz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Słuchajcie dziś spotkała mnie przykra niespodzianka. Po aktualizacji XBOX ONE NEW EXPERIENCE konsola zaczęła synchronizować dość długo każdą grę. Zdziwiłem się gdyż nigdy tak nie miałem. Ale moje zdziwienie było jeszcze większe jak zauważyłem że gra FORZA 5 w której już miałem bodajże 40 % gry rozgrywka zaczyna się po załadowaniu gry od nowa ! Oczywiście wcześniej nastąpiła wspomniana przeze mnie synchronizacja. Czy ktoś też tak miał ? Widzę fizycznie save w profilu gry a ale konsola go nie wczytuje ? Co robić ?

P.s mam od razu drugie pytanie. Czy w xbox one wzorem 360 można zgrać save na pendrive ????!!!

proszę o pilny odzew ?!!!

pozdr.
    KAZEK

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Save na pendrive nie zgrasz, tylko chmura.

4. uhcim

uhcim Xbox One Xbox One V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kazimierzu pozostaje ci grać od nowa albo kupic forze 6 :)

5. kunis6

kunis6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Swoja droga ja od wczoraj tez mam dlugie synchornizacje w grach, za pierwszym raz otrzymuje komunikat ze nie mozna odczytac stanu, po czym klikam ponow i praktycznie od razu dostaje dostep. Nie wiem czy czasem MS nei am jakis problemow

Wczytywanie...

Poleć forum