1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pilne zakup xbox 360 slim ktora?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xmaroo, Grudzień 19, 2013.

1. xmaroo

xmaroo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień Dobry Wszystkim. Przywitam się Marek jestem. Koledzy mam mega problem, chcę zakupić konsolę XBOX 360, stawiam na slim ale niestety nie wiem jak ją odróźnić, są w MEDIAMARKT 2 wersje zwężona i normalnych kształtów. Chciałbym zakupić konsolę z dyskiem 250 lub 320 GB z kinectem, gry dla dzieciaków czyli dance central 4, nike fit dla żony, dla mnie jakaś strzelanka, nie zamierzam grać w sieci.
    poniżej link do strony na której sa wyszczególnione:

Konsole do gier Xbox, PlayStation - sklep MediaMarkt.pl - Microsoft[1223]=1223&producent[1223]=1223&cena_od=

. Która będzie najlepsza? Proszę o pomoc bo sprzedawcy są kretynami i jeden mówi że slim to wersja odwrotna a drugi że ta owalna. Co mogę zrobić i jak sprawdzić aby zakupić najnowszą, najlepszą i dopracowaną wersję? Dziękuję za pomoc i będę czekał

http://http://www.mediamarkt.pl/gorzow-wielkopolski/konsole_konsole,microsoft?&kat_id=81&p=1223&producent[1223]=1223&producent[1223]=1223&cena_od=na odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Każda slimka jest dopracowana, a te nowe owalne SLIM E niczym się nie różnią oprócz wyglądu od slimek SLIM S ... poza tym, że są okrojone względem poprzedniczek o :
    jeden port USB, wyjście optyczne, standardowe wyjście AV, diody sygnalizujące podłączone pady.

1 osoba to lubi.
  4. No Ogar

No Ogar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  5. xmaroo

xmaroo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  7. No Ogar

No Ogar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja bym wziął ten zestaw z tomb raider. To już twoja decyzja :)

8. djmarco

djmarco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Można szukać a Avansach lub udać się do tesco i kupić za 929. Ja tak zrobiłem i kupiłem dysk 2.5" 360gb za 160pln i obudowę za 20pln (plus koszty wysylki) i wyszło mnie dodatkowo jeszcze 200pln. Aha, kupiłem jeszcze w tesco forza4 za 65pln :) zestaw bajka i polecam

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

9. xmaroo

xmaroo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Koledzy, rozumiem, że rozmawiamy teraz o zestawach, ale to jest pikuś. Ja bardziej przejmuję się parametrami technicznymi a tak naprawdę to różnicą pomiędzy wersją spłaszczoną w kolorze piano a wersją owalną matowo błyszczącą. W zestawach występują zamiennie i nie wiem gdzie tkwi różnica.
    Dziękuję

10. djmarco

djmarco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tutaj masz podane roznice

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

11. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia: