1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pilnie potrzebna pomoc w odgraniu gierek

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukaszbytom, Październik 9, 2010.

1. lukaszbytom

lukaszbytom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    koledzy potrzebuje pomocy.
    Mam kilka gier(kopi) i staram sie je sobie od kilku dni przegrac ale poza kilkoma zniszczonymi plytkami niczego niedokonalem. Konsola z przerobka iextreme lt

mam zainstalowane: abgx360, imgburn, 360WavesPatcher

to tak zgrywam obraz plyty za pomoca imgburn a nastepnie dodaje do abgx360 i spowrotem do nagrania imgburnem.

Zawsze na poczatku wyskauje mi jakis error,plytki mam emtec.
    Prosze o rade w jaki sposob mam nagrac gry,mam utworzyc jakies pliki w notatniku albo dodac obraz do waves a jak tak to do jakiego numeru.

Dzieki lukasz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    po 1 proponuje zmieniec plytki na verbatimy a po 2 moze Twoja nagrywarka juz sie konczy ?

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nagrywam na Emtecach i wszystko działa.
    Potrzebny będzie plik z rozszerzeniem .dvd (jak go masz możesz to ominąć).
    Tworzymy nowy plik w notatniku i wklejamy poniższy kod:
    Kod:
    LayerBreak=1913760
    nazwa_naszego_obrazu.iso

Należy oczywiście zmienić nazwę (tam gdzie jest napisane: nazwa_naszego_obrazu, na taką jak ma plik .iso) oraz końcówkę (rozszerzenie) jeżeli obraz posiadamy w innym formacie niż ISO. Zapisujemy plik jako taka_sama_nazwa_co_iso.dvd (zmienić nazwę pliku na taką samą co plik .iso, tylko zapisać z rozszerzeniem .dvd )

Musi się on znajdować w tym samym folderze co plik .iso
    Jak nagrywasz ImgBurn to nagrywaj .dvd (nie .iso!!!) z prędkością 2,4x i zmień booktype (taka książeczka w prawym dolnym rogu) wybierz nazwę swojej nagrywarki, zmień na: napęd dla DVD+R Dl i w "nowe ustawienie" na DVD-ROM

Wytłumaczyłem jak umiałem

P.S. Płyty muszą być DVD+R Dl (nie DVD-R DL)

5. lukaszbytom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moze zadam glupie pytanie ale jak zrobie obraz imgburnem plytki na ktorej jest gra to bez wzgledu jaka to jest gra wyswietla mi nazwe obrazu XGD2DVD_NTSC a do tego utworzony jest zawsze plik MDS.
    Mam to tak zostawic albo wpisac nazwe gry w obraz,np gierka call of duty5 ( jak mam to zapisac?)zmienic nazwe obrazu ktora jest XGD2DVD_NTSC i usunac plik MDS i utworzyc w notatniku ?

6. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Plik MDS nie ma znaczenia . Możesz zostawić lub usunąć . Ważny jest jedynie plik z grą ISO oraz plik z informacją dla programu jak nagrać ISO czyli plik "informacyjny" DVD . Aby otrzymać plik DVD wystarczy sprawdzić obraz gry ( ISO ) w abgx , a abgx sam utworzy plik DVD i po problemie .

Co do pierwszego pytania : zmień imgburn-a na clonecd , przed nagraniem sprawdż obraz w abgx a potem nagrywaj plik DVD i musi być OK . Płyty muszą być DVD+R DL . Płyty Emtec są bardzo dobre , sam ich cały czas używam .

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ImgBurn jest spoko, sam nagrywam.
    Obraz ISO robisz także ImgBurnem funkcją "Zapisz obraz na dysk" (ta pierwsza). Po prostu wybierasz prędkość i zgrywasz na dysk. Co dalej to już ci wytłumaczyłem (patrz: góra)

P.S. Tej nazwy z "XGD2DVD_NTSC.iso" nie zmieniaj (nie wiem czy nawet można). Ta nazwa do niczego nie przeszkadza.

8. lukaszbytom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Dziekuje wszystkim za pomoc,jak narazie odegrałek juz kilka gierek bez żadnych problemow a zrobiłem to tak:
    Najpierw zgrywam plytke do obrazu za pomoca imgburna i usuwam ten dodatkowy plik (mds chyba)ktory jest zbyteczny.Nastepnie kopiuje obraz do sobnego folderu i faduje go do programu abg360(program automatycznie tworzy plik dvd potrzebny do nagrania ktory uruchamiam programem clon cd i nagrywam plytke

To co zle robiłem to nie wczytywałem pliku dvd do nagrania tylko sam obraz i nienagrywałem clonem ktory okazał sie najlepszy.Aha zniszczyłem wszystkie plytki emtec zato verbatimy 100% powodzenia.

narazie dzieki :)

Wczytywanie...

Poleć forum