1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pilot do Xbox,a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xbox360sl, Sierpień 19, 2013.

1. xbox360sl

xbox360sl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hej!

Jak działają takie piloty do Xboxa? (PILOT XBOX 360 NOWY DASHBORD MEDIA REMOTE 4CONSOLE (3452909752) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.)
    Bo z tego co ludzie piszą to bardzo często są z tym problemy. Jak Wy je oceniacie? Działają, nie działają? Często się przydają?

Gdybym kupił ten pilot to czy w ogóle by mi działał? Mam tego nowszego Xboxa, przerobiłem go ze 2 miesiące temu na RGH.
    Pozdro:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    bardzo dobrze i sprawnie działa :) szczególnie jak masz RGH i możesz sobie zrobić centrum multimedialne z konsoli

4. xbox360sl

xbox360sl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie ma żadnych problemów z tym, że nie chce działać pod jakąś konsolą? Ja mam nie dawno zrobione RGH, więc byłoby fajnie jak by działał. Ten link co podałem jest dobry? Czy to jakaś chińska podróba?

I do czego można używać takiego pilota?

Wczytywanie...

Poleć forum