1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pilot do Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xbox360sl, Sierpień 22, 2013.

1. xbox360sl

xbox360sl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Chciałem kupić pilota do Xboxa. Jaki to by musiał być? jakiś konkretny oryginalny czy obojętnie jaki?

Nie ma żadnych problemów z tym, że takie piloty nie chcą działać pod jakąś konkretną konsolą?

I do czego można używać takiego pilota? Bo zależy mi na tym, żebym mógł nim włączać muzykę, filmy, włączać konsole itd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Siema koniecznie musi być taki :Pilot do Xbox 360 1 - Ceneo.pl (w wersji czarnej) lub taki:Big Ben Pilot programowalny do X360, DVD, TV BB4864 - Ceneo.pl (w wersji białej). Ja osobiście kozystam z tego pierwszego i jestem z niego bardzo zadowolony umożliwia ogólne sterowanie konsolką oraz sterowanie odtwarzaczem multimedialnym w czym ułatwiają mu specjalne funkcyjne klawisze tj. play, pause itp. Polecam gdyż jest w niezłej cenie, a wiele ułatwia w sobotnie filmowe wieczory. .

4. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    SZYMONZ25 nie prawda. Pilot nie musi byc koniecznie orginalny od microsoftu. Ja osobiscie uzywam pilota firmy Vakkoss i sprawuje sie swietnie, sam zaplacilem za niego 7zl, tak 7zl w Avansie ale to juz jakis czas temu, ma wszystko co orginalny pilot Microsoftu z drobna roznica klawisze mu sie nie pala i nie jest az tak wielki.

Wysłane z mojeJ TOSHIBY AC100 za pomocą Tapatalk 2

5. gumowaty

gumowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy da się takim pilotem włączyć konsolę ?

6. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Możesz dac jakieś info na temat tego pilocika za 7 zł? :D

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

7. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Kupowany byl okolo roku temu w sklepie Media Expert japierw przeceniony z 40 na 20 pozniej na 7. Watpie ze gdzies go dostanie ale radze poszukac bo Media Expert robi duze obnizki jezeli czegos nie moze sprzedac a zostaje im jedna sztuka tak jak w przypadku tego pilota.

Pozdrawiam Kryniuk

Wyslano z mojej Toshiby AC100. :)

Wczytywanie...

Poleć forum