1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pionowo czy poziomo?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arekw, Maj 7, 2011.

1. arekw

arekw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Witam własnie zakupilem nowa konsole xbox 360 slim i mam pytanie w jakiej powina byc pozycji? Niechce aby sie przegrzała

2. Lotnik421 Xbox One

3. guillermo

guillermo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy się stoi czy się leży - dobre chłodzenie się należy.

Nie ma zbytnio znaczenia.

4. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja od zawsze wyznaję zasadę że xbox powinien leżeć poziomo. Z tego co wiem w pionie xbox rysuje płytki no i zasłaniasz mu wylot powietrza : tzn nie wiem jak to jest w slimach ale w tych starszych włąśnie na dole jes wlot powietrza

5. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Ja osobiscie stawiam zawsze w pionie :D Niewiem czemu ale zawsze jest w pionie ;P Kładąc poziomo może się porysowac :DDD

6. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie rysuje płyt, a co do tego zasłaniania wylotu powietrza.. trzeba by go na plecach położyć a tam nie ma do tego gumowych stópek. Więc był by bardzo nie stabilny, co chwila upadał by na boki jak pijany.

Xboxa kładziesz tak jak ci wygodnie. Mój na początku leżał, ale doszedł kolejny monitor na biurko, to go postawiłem do pionu by trochę miejsca zrobił.

7. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Widziałem filmik na którym koleś miał 4 konsole kupione i stały bez odstępu od siebie. Z tego co wiem to działają pomimo pozakrywanych wszystkich wylotów... więc bez przesady. Nie wiem jak jest w slimie ale w facie są po bokach dziurki. Więc jak stoi to korzysta z nich, a jak leży to korzysta z boku.

8. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    poziomo bo dziala jak komin

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    bylo miliony razy... czy tak trudno chwile poszukac?? a co do pytania moj stoi pionowo i jeszcze sie nie skarzyl na zle traktowanie

Wczytywanie...

Poleć forum