1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

piosenki do pierwszego tańca na weselu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zary, Sierpień 17, 2012.

1. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Witam, kolega bierze ślub i chce zatańczyć swój pierwszy taniec z panną młodą. To ma wyglądać jak coś takiego od 1:28 się zaczyna: Pierwszy Taniec - Z Pomysłem - Video-Hit - YouTube

Chodzi mi czy macie jakiś pomysł na takie piosenki, żeby się tak jakby dogryzali ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ostatnio coś popularny zrobił sie kabaret zamiast pierwszego tańca... Wg. mnie to niezbyt fajnie. Ale chodzi Ci o pare kawałków czy o jeden konkretny? Bo nie sprecyzowałeś.

1 osoba to lubi.
  4. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Chodzi mi o pare kawałków, ja je potem ładnie poukładam w jeden cały utwór ;)

Wczytywanie...

Poleć forum