1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Piosenki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez saxx, Maj 6, 2011.

1. saxx

saxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pendrive skonfigurowanego, ale nie wiem jak wgrać na niego jakieś nutki. Chodzi mi o nazwę folderu w jakim mają się one znajdować. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dymuś

Dymuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hajnówka
    Autor tematu chyba nie umie przeczytać, że to jest forum "Dla świeżaków" a ma 36 postów, wiem że najprościej jest napisać temat tutaj bo najwięcej osób wbija, trzeba się wysilić i zmienić kategorię.

4. karol5589

karol5589 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    lo k*rwa ale przegial regulamin. Przeciez napisane jest zoltym druczkiem ze uzytkownicy nie posiadajacy 20 postow moga pisac tematy tylko tutaj. A kto zabronil zakladania tematow powyzej 20 postow. ?!
    Jezeli nie mam racji to czemu sie nie czepiacie innych?! On tylko ma 15 postow wiecej. Zdarzaly sie takie przypadki ze niektorzy mieli po 700 postow i zakladali tutaj tematy to chyba bana powinni dostac no nie. ?!
    A co do tematu to normalnie zgrywasz audio na pendrive, wtykasz do xboxa i wchodzisz w biblioteke lub audio i wybierasz przenosna pamiec. ( czy cos w tym stylu ) U mnie jest to przenosna pamiec. I masz. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum