1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Piraci z Karaibów At Words end"inne poradniki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przepiura, Październik 26, 2012.

1. przepiura

przepiura Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    kupiłem sobie grę Piraci z karaibów i mam problemy w jednym miejscu .Szukając poradnika do tej gry trafiam na całkiem inny opis gry niżeli jest na Xboksie mimo tego że piszą że to jest poradnik do tej gry .Miałem problemy po przejściu pierwszej planszy ze znalezieniem wyjścia ( tam gdzie trzeba było wspinać się po ścianie ) dotarłem teraz do sali gdzie jest jeden wojownik nieśmiertelny ,a reszta wyskakuje z bramy .Gram i zabijam ich z pół godziny i nic oni cały czas wychodzą z tej bramy może mi ktoś powiedziec jak to przejśc , albo wytłumaczyć dlaczego poradnik nie zgadza sie z moja grą ?
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum