1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Piraci z Karaibów xbox 360-- przygodowki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 16_lukasz, Listopad 30, 2009.

1. 16_lukasz

16_lukasz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chciałbym sciagnac sobie piratów z Karaibów zeby pograć na xbox'ie. MA ktoś linki na rapidshare zebym sobie mogł sciągnąc ktorąs z częsci w języku polskim najlepiej? Bo ja szukałem a nie znalazłem.. albo jak nie, to doradzi mi ktoś jakas tego typu gre? Z góry dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Fajna gra tego typu to np. Tomb Raider underwold.

Piratów na pewno znajdziesz na XBOX360 ISO - XBOX 360 GAMES.

tylko musisz się zarejestrować.

4. 16_lukasz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zależy mi bardzo na wersji w Języku Polskim. Gdy by ktoś dał tu linki na rapidshare Piratów z Karaibów PL był bym bardzo wdzięczny.

5. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
  6. 16_lukasz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK a był bys tak dobry wysłać mi link z tej strony jakiego pewniaka Piratów po polsku ? Bo tam wszystko po angielsku jest a nie zabardzo umiem. Z góry Wielkie dzięki ;)

Wczytywanie...

Poleć forum