1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Piractwo i Allegro.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Czaki_S_W_A_T, Kwiecień 6, 2010.

1. Czaki_S_W_A_T

Czaki_S_W_A_T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    PSP+WII :D Falcon Sprzedany :D
    otóż ostatnio przeglądałem serwisy aukcyjny allegro , i zobaczyłem takie zjawisko...
    Sprzedawałem swego Falcona bo chciałem Wii (sprzedawałem ją chyba z 2tyg bo cały czas usuwali mi aukcję z allegro . ) , ale patrząc na inne aukcję np. PS2 90% konsol przerobionych i aukcji nie usuwają do tego niektóre aukcję pisze jak wół kilka kopii zapasowych dołanczam ... następna konsola psp to samo 60% konsol przerobionych allegro ma to gdzieś , WII to samo ... A xbox360 usuwają aukcję , pytam sie co to ku**a ma być? Toż to chore jedne usuwają drugie nie ... :whistle:

2. Lotnik421 Xbox One

3. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    ja kupilem z allegro przerobionego bez problemu

4. Czaki_S_W_A_T

Czaki_S_W_A_T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    a ja swoją sprzedawałem masę czasu jak napisałem z 2tyg mi to zajęło ....
    Ale bardziej mi chodzi o to że xbox360 usuwają aukcje a innych konsol mają gdzieś ...

5. Edzio666

Edzio666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kasują i będą kasować: Nie przerabiam. Nie kradnę.

O tym wiemy już od ponad trzech miesięcy. Allegro przecież jest partnerem akcji.

6. Czaki_S_W_A_T

Czaki_S_W_A_T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wiesz że jest partnerem ok.
    Ale dlaczego nie widzi co sie dzieje z innymi konsolami?
    NIe wspominając już o psp :D

7. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja jak sprzedawałem to napisałem w tytule zamiast przerobiona - "ixtreme 1.6" i zamiast kopie zapasowe - "dorzucam następujące gry firmy verbatim". Nie usunęli i konsola szybko znalazła nowego właściciela.

8. Czaki_S_W_A_T

Czaki_S_W_A_T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    krosfajer jesteś moim mistrzem gry firmy Verbatim .

ale nie chodzi o to tylko o to że usuwa allegro M$ bo jest niby w tej akcji a ma w du**e inne konsole , ciekawe czy kase za to dostali . albo bill nakrzyczał może T_T

Żyly.pl tylko tyle powiem o tym serwisie...

9. Poncky14

Poncky14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bo Sony nie ma własnej akcji anty pirackiej. Sądzę że z biegiem czasu i Sony coś z tym zrobi bo to już plaga.

10. Czaki_S_W_A_T

Czaki_S_W_A_T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dobra Dobra nie chodzi o Akcje , bo wynika z tego że na xbox nie moge bo są w akcji a w innych mogę sprzedać bo nie są i allegro ma to w 4 literach to jest żałosne...

11. Poncky14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na allegro jest kilka (chyba nie przesadzę) milionów aukcji. Jest kilkanaście działów a te działy dzielą się na poddziały i jeszcze na podpoddziały i na następne podpodpoddziały. innym słowem jest to jak panorama Racławicka: wzrokiem tego nie ogarniesz i założycieli nie za bardzo(tak mi się wydaje) interesuje dział w którym jest piractwo bo jest to jeden malusieńki trybiczek w całej maszynie. Sądzę że to M$ wyszedł z inicjatywą aby allegro wspierało ich akcje i tylko tym działem się interesują allegro.

12. Edzio666

Edzio666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bo Allegro jest partnerem MS a nie Sony. Gdyby Sony zwróciło się do Allegro to z pewnością kasowali by również przerobione konsole PlayStation.

Dlatego jak widzisz jakąś przerobiona konsolę z 'kopiami' gratis, kliknij na aukcji "Zgłoś naruszenie zasad" a aukcja będzie za kilka godzin skasowana (nie potrzebujesz konta na Allegro do raportowania aukcji).

13. Czaki_S_W_A_T

Czaki_S_W_A_T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wiesz ja nie dostaje za to kasy żeby raporty robić są ludzie odpowiedzialni za działy i to w ich interesie leży żeby wykrywać takie sprawy a nie w moim.

i nie chodzi mi o piractwo bo do tego nic nie mam , każdy ma własną wole i robi co chce.

tylko irytuję mnie to że allegro jest w akcji w przerabianiu konsol a tylko w jedną ingeruje , sądzę że jesli jest w takiej aukcji nie powinna się przeglądać tylko jednej konsoli ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    PSP+WII :D

14. Poncky14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To na czerwono to powinno być konsoli xbox jest to prywatna inicjatywa ludzi z Redmond nie współpracują z żadnym innym producentem. Inaczej allegro nie ponosi odpowiedzialności za to co jest wystawiana na aukcjach(może w skrajnych wypadkach ponosi) a M$ dogadało się, że zwrócą uwagę na przerabianie xbox'ów i tylko xbox'ów do innych się nie przykładają.

15. Czaki_S_W_A_T

Czaki_S_W_A_T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poncky14 ale nie zaprzeczysz że wielką głupotą jest wspierać taka akcję a nie ingerować w inne konsole...

16. Poncky14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z naszego punktu widzenia tak. Natomiast z punktu widzenia M$ nie oni tylko taką akcje mają więc tylko aukcje z ich przerobionymi x'ami są usuwane. Poza tym allegro ledwo co ogarnia xbox'y np: teraz wchodzę na allegro w dziale xbox360, sprzęt i z czym jest jedna z pierwszych aukcji... Z przerabianiem. Więc co dopiero jak by mieli tak wszystkie kategorie "odpiracić"

17. Eskisehir

Eskisehir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odnosnie usówania aukcji mi sis wydaje ze wystawiłeś konsole taniej niż jakiś cwaniak i po prostu Cie podkablował. miałem ten sam problem.

18. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    PSP to pikuś, w ps2 zrobili nawet kategorię chipów do przeróbki .

19. Czaki_S_W_A_T

Czaki_S_W_A_T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zgadzam się z tobą frajerstwa na tym świecie mało nie jest

co do aukcji jak powiedziałem nie chodzi mi o to że piractwo jest ble czy też nie każdy zrobi co chce mi to jest obojętne. Ale żałosne jest to że allegro jest w czymś takim jak nie przerabianie jak nie daje rady sobie z tym . co tu dużo mówić żyly.pl...

YouTube - Testymonial nr 2 - Marcin Sońta (Allegra)
    Widać że jak są tacy ludzie to czemu nie dają rady .

20. zum51

zum51 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kalisz
    Ta taka jest idea Allegro i nic tego nie zmieni proste :D

21. wrobel01

wrobel01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    proste- jak juz ktos wczesniej wspomnial
    allegro jest partnerem akcji "Nie przerabiam,nie krade" wiec jako partner musi usuwac aukcje na ktorych wystawione sa przerobione konsole,jesli sony czy nintendo wprowadzi tez taka akcje to rowniez te aukcje beda usuwane.

Wczytywanie...

Poleć forum