1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Piractwo..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Przemek1343, Maj 21, 2012.

1. Przemek1343

Przemek1343 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    łomża
    Witam wszystkich użytkowników forum, po sprowokowaniu przez pewnego użytkownika forum (nazwy, nie wymienię z wiadomych przyczyn) postanowiłem napisać ten temat. Ale jakie jest pytanie ??. Drodzy Piraci jak się czujecie z faktem kradzieży dóbr (w tym wypadku gier) dowolnej firmy.. Odpowiedzcie sobie na te pytanie, jak byście się czuli, żebyście mieli tworzyć gry miesiącami (ba, latami !), a potem jakiś gówniarz miałby by to gdzieś i ściągnął to grę z jakiś warezów itp. Pamiętajcie Piractwo jest to taka sama kradzież jak każda inna !! Od piractwa się zaczyna a kończy na.. (tu odpowiedzcie sobie sami).

Pozdrawiam, oraz zaznaczam to, że nikogo NIE CHCIAŁEM OBRAZIĆ !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Pojawił się kolejny z "misją"
    Bawi cię taka prowokacja?

4. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ciekaw jestem czy twoj HDD, plyty w domu doslownie wszystko jest kupione w sklepie - na 99 % nie :p Choc sam teraz jade na oryginalach, to wczesniej mialem przerobionego, ciaglem gry na okraglo i jakos w ogole sie z tym nie czulem ...

5. djblok

djblok Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ja sie mam kimś przejmować?!!!a mną się ktoś przejmuje?! dookoła k.u.r.w.y i złodzieje, dlaczego ja mam być inny?,a po drugie niema lepszej adrenaliny jak wypalanie gry i zastanawianie się czy dobrze się wypaliła czy źle ,

1 osoba to lubi.
  6. Przemek1343

Przemek1343 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    łomża
    Wiesz, ja od małego gram na oryginałach, gdyż, nie mam zamiaru bawić się w to jak to napisał user wyżej. "wypalanie gier, czy zadziała" no właśnie czy zadziała, na jaką cholerę za przeproszeniem to komu ??. Jak już napisałem na piractwie się zaczyna, a kończy ( w wielu wypadkach) tragicznie... Natomiast jeśli chodzi o kolegę Chris'a najwyraźniej w czterech literach ma twórców, bo co kupił konsolę, pc albo coś innego i niby nie stać go na to gierkę raz miesięcznie ??. To wydaje mi się co najwyżej dziwne skoro nie macie pieniążków to po jaką cholerę kupujecie konsole ??

@edit

To samo tyczy się "kolegi" djblok'a i co z tego, że naród kradnie (czy co tam miałeś na myśli), nie cwaniakuj tutaj ze mną, bo Ci się to, nie uda.. Powiedz mi czy to wina twórców, że jesteś ciągle cytuje "okradany" ?? Nie wiem na prawdę o co Ci chodzi z tymi kur****, powiedz mi co ma piernik do wiatraka, reasumując jak dla mnie jesteś zwykłym gnojkiem, który nie posiada żadnego żadnego szacunku dla innej osoby (w tym wypadku firmy, która te gry dla cb robi, żebyś sobie wygodnie usiadł i spędził miłe chwile, a ty natomiast tak fajnie się odwdzięczasz im, nie no brawo !!

7. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A po jaka cholere ludzie bezdomni probuja cos ukrasc, zeby miec na jedzenie ? Wiem to cos innego, ale nie kazdego stac na oryginalne gry, za to pograc chcialby kazdy, wiec jezeli jest mozliwosc sciagniecia i pogrania a ryzyko rowne 0 to czemu nie ?

8. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Genialny z ciebie psycholog, skoro na podstawie dwóch zdań napisanych przeze mnie, dwóch zdań, które nie były odpowiedzią na twoje pytania, lecz stwierdzeniem bezsensowności tego tematu, wiesz czy mnie stać na gry, czy nie.
    W czterech literach mam takich prowokatorów jak ty. Chcesz naprawiać świat ? Za dużo komiksów o super-bohaterach?

Wczytywanie...

Poleć forum