1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pirat czy Orginał ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KOREKQ, Kwiecień 28, 2011.

1. KOREKQ

KOREKQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków-Tarnów
    Witam, na wstepie powiem ze czytalem to co jest na forum .. Ale i tak mam duuuży problem

-mam do wyboru xbox 360 elite 120 gb (pirat) jasper
    -xbox 360 arcade jasper bez dysku

I tak jak jest ban na tym piracie to juz na necie nie pogram ;(

A na tym drugim nie ma bana i nie jest prZerobiona czyli moge praktycznie wszystko

Ale po co ja zadaje to pytanie ?? No po co ?? Koszty

- przerobiony z dyskiem 120gb - 500 PLN
    - orginalny "czysty" bez dysku - 529 PLN

Liczac ze kupie gre za 120 zl i dodatkowo musze kupic xbox live ( czy tam abonament) za kolejne 120 zl za rok to juz mi wychodzi 769 zl ( sporo )

A przerobka 500 zl plyta 5 zl albo gielda czyli gra 30-49 zl ale nie pogrsm na necie

I tu moje pytanie co wybrac troche "zalatuje" mi gra na necie , ale jak patrze na te ceny to odrazu wracam do przerobki

Az tak bardzo bedzie mi ten multi potrzebny ? Jak u was z przerobkami ?

Przepraszam za bledy pisze z iPhone

2. Lotnik421 Xbox One

3. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    ja bym bral z dyskiem elite

po pierwsze trzeba byc frajerem (za przeproszeniem oczywiscie) zeby brac konsole nieprzerobiona bez dysku drozej niz zbanowana z dyskiem ktora jest tansza. Wchodza nowe zabiezpieczenia antypirackie i na necie i tak sobie nie pograsz w najblizszym czasie na kopiach a jesli chcesz grac na oryginalkach to dolicz kupno nowego dysku (ok. 200zl za dysk 250GB) + koszta nowych gier.
    takze ja bym kupil elite z dyskiem :) pozdro

4. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Ja wróciłem do oryginałów. Ciągnie mnie multi. Zamieniłem przerobionego jaspera elite na slimke i jest ok. Ale ta oferta co podałeś to niezbyt korzystna.

5. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak naprawdę musisz zadać sobie pytanie czy masz zamiar grać na LIVE. Są entuzjaści tego typu rozgrywki, a są ludzie którym to zwisa. Druga sprawa to przy odpowiednim flashu i przepuszczeniu gier przez abgx, prawdopodobieństwo otrzymania bana równa się zeru.
    Ja bym radził brać elite.

Wczytywanie...

Poleć forum