1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

piraty na kinecta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xpress, Kwiecień 17, 2011.

1. xpress

xpress Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka
    Jest taka sprawa że mam kinecta i zainstalowalem aktualizacje z gry kinect sport(albo kinect adventures juz nie pamietam) i slyszałem że jak to zrobiłem to nie odpali już gra piracka na kinecta.To prawda?dodam że ostatnio zainstalowałem tego najnowszego dasha :Konsole :: Dashboard Update 2.0.12625 . Na torrentach znalazłem jeszcze takiego dasha :http://********.org/*******/521587 . Mam go zainstalować czy pojda mi gry na tym 1 dashboardzie co podalem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Pójdą Ci spokojnie,sam na nim gram na kopiach.

Wczytywanie...

Poleć forum