1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Piszczący TV po zmianie PAL

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez damian7154, Marzec 12, 2011.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Mam bardzo stary, 14 calowy TV, na którym gram rzadko (najczęściej tylko online bo u mnie w pokoju mam najlepszy zasięg). Odpalając dowolną grę muszę zmienić PAL, po zmianie TV tak jakby piszczy i obraz jest gorszy. Jest jakieś obejście? Podłączony compositem z zestawu z przejściówką na SCART

2. Lotnik421 Xbox One

3. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    To zapewne przetwornica. Ja u siebie na starym tv 29" mam taki problem po podłączeniu konsoli. Gdy podłączę cyfrowy polsat to wszystko jest okej. Na elektrodzie jest wiele tematów, gdzie piszą co zrobić. Chciałem się za to zabrać, ale darowałem sobie bo i tak na konsoli gram w innym pokoju.
    "Piszczenie" telewizorów
    Piszczenie przetwornicy

Przykładowe tematy.

4. Nihilus

Nihilus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Stare tv nie ogarniaja konsoli wiec dlatego ja osobiscie kupilem sobie nowy tv

5. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja też mam ten pan problem tylko że piszczy mi tylko czasami

Wczytywanie...

Poleć forum