1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plakaty[foto]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sloniu, Wrzesień 27, 2012.

1. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czołem,
    Mam do sprzedania FOTOplakaty ze swoimi autorskimi zdjęciami. Na razie jest ich mało bo aż (SIC!!)... DWA/2. Od czegoś trzeba zacząć. Teraz mam tylko fotkye mercedesa benza 300sl [classy] i Porsche 911 TARGA, skrzydlata. Nie są one wielkie jak plakaty na przystankach ale prezentują się ładnie i sam sobie powiesiłem już 4 :D Jeżeli komuś idea się spodoba, bijcie na PW bo mam dużo więcej zdjątek bardzo dobrej jakości. Jest ferrari 355 F1 cabrio, ********* ringi bmw m3 [2011], śnieżne logo porsche, limitka fron gallardo, SLR HAMMAN z uniesionym Lambodoors. Troche się uzbiera.

http://imageshack.us/photo/my-images/194/sloniuplakat.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/42/asdf121313.jpg/
    Pozdro!

2. Lotnik421 Xbox One

3. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Masz może jeszcze większe rozmiary? i gdybym chciał abyś zrobił z jakimś moim zdjęciem? i jak z ceną?
    Odpisz tutaj myślę, że więcej ludzi chciało by wiedzieć takie informację.

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zlecam to znajomemu z fotojokera.

Poleć forum