1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plan wydawniczy listopad 2010 XBOX360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sagajx, Październik 30, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Listopad 2010

5 listopada360Divinity II: The Dragon Knight Saga(edycja premierowa)Cenega PolandRPGw całości po angielsku169,90 zł

5 listopada360Dragon Ball: Raging Blast 2(edycja premierowa)Cenega Polandakcjaw całości po angielsku239,99 zł

5 listopada360Dragon Ball: Raging Blast 2 Edycja Limitowana(edycja premierowa)Cenega Polandakcjaw całości po angielsku299,99 zł

5 listopada360James Bond: Blood Stone(edycja premierowa)LEMakcjaw całości po angielsku239,90 zł

9 listopada360Call of Duty: Black Ops(edycja premierowa)LEMakcjakinowa (polskie napisy)239,90 zł

9 listopada360Call of Duty: Black Ops - Hardened Edition(edycja premierowa)LEMakcjaw całości po angielsku359,90 zł

9 listopada360Call of Duty: Black Ops - Prestige Edition(edycja premierowa)LEMakcjaw całości po angielsku599,90 zł

10 listopada360Kinect(edycja premierowa)Microsoft Polskanie dotyczynie dotyczy649,00 zł

10 listopada360Kinect Adventures(edycja premierowa)Microsoft Polskaprzygodowa / akcjakinowa (polskie napisy)--

10 listopada360Kinect Joy Ride(edycja premierowa)Microsoft Polskanie dotyczykinowa (polskie napisy)--

10 listopada360Kinect Sports(edycja premierowa)Microsoft Polskasportkinowa (polskie napisy)--

10 listopada360Kinectimals(edycja premierowa)Microsoft Polskafamilijnakinowa (polskie napisy)--

12 listopada360Two Worlds II(edycja premierowa)CD ProjektRPGkinowa (polskie napisy)199,90 zł

12 listopada360Two Worlds II - Edycja Kolekcjonerska(edycja premierowa)CD ProjektRPGkinowa (polskie napisy)279,99 zł

19 listopada360Apache: Air Assault(edycja premierowa)LEMsymulacjaw całości po angielsku149,90 zł

19 listopada360Assassin’s Creed: Brotherhood(edycja premierowa)Ubisoftakcjakinowa (polskie napisy)--

19 listopada360Assassin's Creed: Brotherhood - Limited Codex Edition(edycja premierowa)Ubisoftakcjakinowa (polskie napisy)--

19 listopada360Create(edycja premierowa)Electronic Arts Polskafamilijnaw całości po angielsku159,00 zł

19 listopada360Dance Central(edycja premierowa)Brakmuzycznakinowa (polskie napisy)179,90 zł

19 listopada360Death Drive(edycja premierowa)LEMnie dotyczyw całości po angielsku149,99 zł

19 listopada360Harry Potter i Insygnia Śmierci - część pierwsza(edycja premierowa)Electronic Arts Polskaakcja / przygodowaw całości po polsku229,90 zł

19 listopada360Need for Speed: Hot Pursuit(edycja premierowa)Electronic Arts Polskasamochodowakinowa (polskie napisy)229,90 zł

19 listopada360Need for Speed: Hot Pursuit - Edycja Limitowana(edycja premierowa)Electronic Arts Polskasamochodowakinowa (polskie napisy)229,90 zł

23 listopada360Splatterhouse(edycja premierowa)Brakakcjaw całości po angielsku--

26 listopada360Majin and The Forsaken Kingdom (edycja premierowa)Cenega Polandakcjaw całości po angielsku

Źródło:gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rasam

Rasam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    mogłeś to oddzielić kolorami jakoś czy coś by było bardziej czytelnie ;)

4. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chciałem właśnie to zrobić ale warma bym dostał...

5. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Fachowo i czytelnie skopiowany plan wydawniczy...
    A na serio - weź to popraw, rozdziel tytuły od dat i platformy... Jak coś robisz, zrób to porządnie ;]

Zobacz jak to wygląda :

A co do tematu:
    Czekam na Black Ops, chociaż nie napalam się, może wyjść tak samo jak z World at War...
    Do NFS też podchodze raczej nie pewnie...
    Jest jeszcze AC...
    W te trzy tytuły zagram na pewno, jednak mimo wszystko - słaba jesień...

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Call of Duty - Black Ops już się doczekać nie mogę, później być może Assassin i bankowo NFS :D
    Fajnie że Hot Pursuit po polsku będzie.

7. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Tylko COD: Black Ops ;)
    Ten caly NFS mi nie podchodzi jakoś.... NFS'y stracily swoj urok na Carbon'ie., chociaz chciałbym sie mylic tym przypadku :)

8. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Ja również czekam tylko na CoD: BO, tylko cena w tym planie wydawniczym jakaś duża :D

9. lechuszusz

lechuszusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Im mniej tym lepiej dla portfela. Ważne żeby jakość gier była dobra.
    Pieniędzy i tak dużo pójdzie w listopadzie :)

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jest parę ciekawych pozycji, ale nic co trzeba kupić na premierę :p

11. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Ja czekam najbardziej na Call of Duty Black Ops i Assassin's Creed Brotherhood. Ale jako że jestem fanem RPG nie pogardzę Two Worlds 2 i Arcania Gothic 4 ze względu na to że są po Polsku. A Need for Speed Hot Pursuit jeszcze się zobaczy bo na razie tak źle się nie zapowiada, ale okaże się jeszcze.

12. mateuszchm

mateuszchm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    najbardziej czekam na Call of Duty, NFS kupię ale na pewno nie w dniu premiery

13. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Warte uwagi jest napewno Black Ops , może Two Worlds II i assassin.

14. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Ja czekam tylko na Assassin's Creed:BH CE+Figurka .Reszta prócz CoD-a i Two Worlds II to gnioty.

15. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
  16. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    jest błąd bo AC B ma być w pełni po Polsku na TVGRY mowili;))

17. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja lece dziewiątego listopada do sklepu, chyba każdy wie po jaką gre ;) Do końca roku katuje Black Ops, potem byc może do mojej kolekcji wpadnie 'Need For Speed : Hot Pursuit' albo 'Assasin Creed:Brotherhood' ale szczerze w to wątpie, chyba, że te gry zbiorą bardzo dobre noty. Jedyna gra na która czekam w 2011 to 'Crysis 2' i pokładam duże nadzieje w 'Ace Combat' i 'Jurassic Park'

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jako że ja akurat jeste fanem Dragon Ball'a to czekam na nową odsłonę i zobaczymy co w niej pokazali (mam nadzieje że będzie znacznie lepsza od 1 części).
    No i oczywiście Assasin i CoD :)
    Co do gier w tym miesiącu to niezbyt ciekawe. Ale zawsze coś :)

19. Rasam

Rasam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    COD'a kupie napewno później moze Assassin i nfs

20. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli patrzeć na to z perspektywy zwykłego miesiąca to jest bardzo dobrze. 3 DUŻE premiery... Pokaż mi inny miesiąc w tym roku w którym wyszły 3 duże gry...

Jeśli zaś patrzeć na to z perspektywy Listopada - czyli miesiąca w którym wychodzi najwięcej gier, zaczyna się coroczna świąteczna gorączka i tłum matek z dziećmi pędzi do marketów po świąteczne zakupy - to jest po prostu średnio...

Pozatym - zauważyłem że Black Ops wywołuje dużo mniejsze emocje, niż zrobił to Modern Warfare 2 w zeszłym roku :)

21. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Bo to jest treyarch. Jak była premiera Cod 5 to nawet o tym nie wiedziałem, mimo że jestem fanem CoD od 1-szej części.

Black Ops na święta, reszta się nie liczy.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum