Plants vs Zombies: Garden Warfare

bartasblack

Użytkownik
Użytkownik


Nie znalazłem tematu o tej genialnej grze więc zakładam.

Piszcie co o niej sądzicie, jak wam się gra.
Jeżeli gracie to podawajcie swojego GT, programy razem :)

Od siebie dodam że gra to majstersztyk a ja jestem weteranem większości strzelanek sieciowych. Dawno się już tak dobrze nie bawiłem jak przy PvsZ a jeszcze sporo zabawy przede mną.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wesz zastanawiam się nad zakupem tej gry, tylko trochę ten klimat mi nie pasuje jakieś dziwne roślinki i bronie jednak chyba wole bfa
 

bartasblack

Użytkownik
Użytkownik
Też bym tak pomyślał, na szczęście się nie zawiodłem a cody i bfy stoją i już się kurzą.
 

biperus

Użytkownik
Użytkownik
Gierka zajefajna.
Też się zastanawiałem. Ale spędzone godziny przy niej rekompensują wszystko... :)
Polecam!

ps. dzisiaj free dlc wyszło ;-)
 

vonGrzegorz

Użytkownik
Użytkownik
Gra na pierwszy rzut oka wydaje się nie poważna (oglądając filmiki itp. ) ale po włożeniu jej do czytnika wciąga jak diabli :) uprzedzam uzależnia jak koka :) Jak raz spróbujesz możesz już z tego nie wyjść :)
 

wjatka123

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Od wczoraj w nią gram. Podoba mi się klimat jest śmiesznie i.... Dużo akcji jeśli ktoś jeszcze gra to mój GT : Wjatka
 

Nytox89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej! Czy w ta gre da sie we dwojke na jednym tv pograc? i czy wymagane jest polaczenie z Live Gold?
 

TheG4brieL

Użytkownik
Użytkownik
Da się :) Co do Gold'a to nie wiem ale raczej nie będzie potrzeby :)
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Live potrzebny na 100%, a co do Golda to nie mam pewności, ale raczej nie.
 

moles1984

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra wymiata, wciągnęła mnie bardziej niż BF4...
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poważnie taka dobra ? Zastanawiam się właśnie czy brać. Grają jeszcze ludzie ? Jest dalej ta promocja na plantsy na xbl czy już nie ?
80 zł za pudełkową warto ?
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Super się gra , grafika na X360 jest dobra :) w grupie ze znajomymi naprawdę idzie się pośmiać :)
 

fanhorizon

Użytkownik
Użytkownik
Poważnie taka dobra ? Zastanawiam się właśnie czy brać. Grają jeszcze ludzie ? Jest dalej ta promocja na plantsy na xbl czy już nie ?
80 zł za pudełkową warto ?
Ja mam na x360 - fajna gierka ale bez przesady.
Mega hitem bym tego nie nazwał chociaż
gra się całkiem przyjemnie.

Za 80 można brać chociaż bardziej skłaniałbym się ku 40 ;)
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jest w EA Access za darmo do pobrania.
 

leBlaqe

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jest w EA Access za darmo do pobrania.
Tylko nie każdy ma możliwość wykupienia EA access
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A jest dalej ta promocja na plantsy na xbl ? Grają ludzie na multi ?
Jak ogólnie wygląda rozgrywka w tej grze ? To jest jakieś przetrwanie, ulepsza się jakoś bronie, broni jakiegoś punktu ?
 

leBlaqe

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie jest juz w promocji. To jest ala cod tylko ze grasz albo po stronie roślinek lub po stronie zombie
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jest dalej ta promocja na plantsy na xbl ? Grają ludzie na multi ?
Jak ogólnie wygląda rozgrywka w tej grze ? To jest jakieś przetrwanie, ulepsza się jakoś bronie, broni jakiegoś punktu ?

Masz np Garden OPS obrona ogródka :) masz 10 fal zombiaków i bronisz ogródka swojej drużyny , dochodzi jeszcze kilka trybów multi , GNOME bomb garden & graveyards , jeszcze piłka golfowa którą toczysz przez całą mapkę jako zombiak , a jako plants nie pozwalasz by zombiaki ją toczyły , poczytaj na necie więcej o tym :) generalnie trzeba zagrać :D
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wielkie dzięki panowie ale nurtuje mnie jeszcze jedno. Czy gra ma split screen na Xbox One ? Bo w jednej recenzji powiedzieli ,że podzielonego ekranu nie ma, na jakimś forum przeczytałem ,że jest tylko na PS4 a na youtube widzę filmiki ze Split screen na Xbox One. Jak to jest ? To dość ważne dla mnie bo grę kupię głównie dla co-op z kumplem
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Kupiłem już gierkę dlatego szukam graczy do wspólnej gry bo gierka świetna i bardzo mnie wciągnęła
GT: BuRRRza
HS: jest
 

Do góry Bottom