1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plasma LG PJ350 jaka rozdzielczość ustawić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pontonss, Styczeń 23, 2011.

1. pontonss

pontonss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam plazmę LG PJ350 piszę że obsługuje ona rozdziałki 1024x728 oraz 720p, jaką rozdzielczość ustawić w konsoli jak dam 1024x728 to nie jest panoramiczny wiec daje 1280x720, jak dałem 720p to mi jakby kolory z gry zniknęły wie ktoś dlaczego??

2. Lotnik421 Xbox One

3. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Ustaw na 1024x768 i zrob zeby byl panoramiczny . A przez co masz podlaczone.?

4. MaverickPL

MaverickPL Guest

Jak to ci "tak jakby kolory zniknely"?
    Jesli TV obsluguje 720p to ustaw 720p. Rozdzielczosc o ktorej piszesz (1280x720px) to wlasnie 720p

Jesli posluchasz madrej rady bartus'ia, to bedziesz mial obraz 4:3 rozciagniety do 16:9, czyli totalnie spiepszone proporcje obrazu.

5. pontonss

pontonss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam podłączone przez hdmi, ale jest dzwina sprawa w tej 1280 na 720 są ładne kolory ale pisze że nie obsługuje 50 hz odświeżanai z koleji jak dam 720p w ustawieniach konsoli to pisze że odświeża 50 hz ale z białego się robi szary kolor a co za tym idzie wszystkie kolory są jakby poszażałe i ciemno jest strasznie.

6. zeber007

zeber007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrołęka
    Już gdzieś dzisiaj pisałem o wyborze telwizora. Właśnie dlatego nie polecam LG. Masa głupich problemów z nimi a żywotność mają niczym motyle...

7. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    To ile miales tych LG i jakie ?
    A to ze plazma ma najkrótsza trwałość w porównaniu do LCD to jest oczywiste

Wczytywanie...

Poleć forum