1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Platinum MBIPG101-R12-00 i brak możliwości prawidłowego wypalenia Forzy 4

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez krzysiek_xbox360, Marzec 20, 2012.

1. krzysiek_xbox360

krzysiek_xbox360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Od dwóch dni męczę się z nagraniem gry Forza 4 na LT 3.0.

Moja nagrywarka to oczywiście iHAS 124 19 B z wgranym softem dla płyt PLATINUM MBIPG101-R12-00 (takich zawsze używam) (z fw dla Verbatimów też próbowałem).
    Nagrywam za pomocą ImgBurn według poradników na naszym forum, obraz zostaje wypalony do końca i po jakimś czasie grania albo się gra zacina albo wyskakuje komunikat o brudnej płycie albo że nie może jej zweryfikować.
    Dziś ustawiłem jeszcze Verify w ImgBurn i mniej więcej przy 50% pojawił się błąd odczytu sektora.

Mój release gry to Forza.Motorsport.4.Promo.Edition.PAL.XBOX360-iND (PL)

Zmarnowałem już z 5 płytek i nadal żadnych efektów. I nie mam pojęcia czemu tak się dzieje. Przecież nagrywarka jest ok (nówka), soft też, na płyty nigdy wcześniej nie narzekałem.

Może ktoś wie w czym jest problem? Proszę o pomoc :) Pozdrawiam :tennis:

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Media ID płyty nie zgadza się z wgranym FW, dlatego nie nagrywa w 100% i wyskakuje błąd przy weryfikacji.

4. krzysiek_xbox360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie chodzi o to, że Media ID płytki zgadza się z fw (MBIPG101-R12-00)
    EDIT:
    heh.. Teraz to już w ogóle super. Poszła ostatnia płytka a błąd wyskoczył przy 50% nagrywania. Jakieś pomysły?

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem używaj opcji edytuj. Następnym razem warn.

5. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaki LayerBreak w ImgBurn'ie i w pliku .dvd?

6. krzysiek_xbox360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeju no jest taki jak powinien czyli 2133520, takie podstawy to ja wiem tylko nie rozumiem czemu ta gra nie chce się poprawnie nagrać tak żeby nie wywalało błędu na konsoli :\

7. BaXik

BaXik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wywala Ci błąd przy przeskoku z warstwy na warstwę, u mnie przy zasilaczu pracującym na granicy wydajności tak się właśnie działo i nawet verbatimy uwalało. Wszystko zaczęło się dziać po dołożeniu kolejnego HDD do kompa, wcześniej wypaliłem dziesiątki DL-ek i wszystkie co do sztuki 100% verify, po tym jak dołożyłem zasilaczowi kolejne obciążenie uwaliłem 6/10 Verbatimów, veryfikacja wywalała błąd albo przy końcu 1 warstwy albo na początku drugiej. Odłącz coś w kompie jak masz co żeby nagrywarka mogła pociągnąć więcej prądu.

8. krzysiek_xbox360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Twoja odpowiedź mnie zaciekawiła. W sumie fakt, że przy wypalaniu tych płytek nagrywarka się "wytęża" i potrzebuje większej mocy. Jak tylko kupię nowe płytki to zrobię tak jak mówisz :) mam nadzieję, że pomoże. Jednak nadal czekam na inne ewentualne pomysły :) Pozdro

9. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam to samo na esperanza,tylko w forza 4.Kupuję jutro verby i dam znać. :)

10. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
  11. machos89

machos89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam znowu taki problem posiadam ihasa 224b i jak mogę nigdzie znaleźć softu pod ten napęd pod płyty platinum MBIPG101-R12-00 . Czy może ktoś wie gdzie takowy pobrać?

12. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    http://xboxforum.pl/artykuly-206/nagrywanie-xgd3-na-platinum-mbipg101-r10-65-a-110542/

Wczytywanie...

Poleć forum