1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płatność PAYPAL - jak?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez snakee7, Grudzień 16, 2011.

1. snakee7

snakee7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Chcę wykupić konto XBOX Live Gold w promocji za 1 zł. Chcę to zrobić za pomocą konta PayPal. Niestety cały czas wywala mi błąd, iż 'Nie można zweryfikować danych rozliczeniowych'.
    W czym tkwi problem? Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak dokładnie mam wpisać?
    Oczywiście dam pochwałę.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Zobacz czy w ustawieniach konta masz obsluge transakcji internetowych i czy limit nie jest na 0

4. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    mialem ten sam problem i okazalo sie ze standardowo dla platnosci xbl w paypal mialem ustawione ze moze kozystac tylko z salda paypal , po zmianie na mozliwosc obciazania karty lub wplacie powinno byc ok ale u mnie zadzialalo po kilkugodzinach po zmianach prawdopodobnie z powodu wielokrotnych bledow platnosci.

najlepiej wplac cos na saldo konta Paypal jesli jest puste to pwenie to jest powodem bledu.

Wczytywanie...

Poleć forum