1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Platnosc za gry - nie tylko w EA.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Potocky, Maj 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Potocky

Potocky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Jak widac projekt EA spodobal sie takze innym.

Co o tym sadzicie? Czy za rok juz do kazdej gry trzeba bedzie doplacic jeszcze polowe ceny zeby grac przez internet?

Zrodlo: interia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Było... Czytaj najpierw, później wrzucaj newsa.

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Było to raz, a dwa jaka polowe ceny człowieku? Za granie przez interntet trzeba bedzie zaplacic tylko jezeli nie kupimy nowej gry tylko uzywana, nie tak jak ty napisales kazdej, i nie polowe ceny tylko 20 zl. Zastanawiaj sie nad tym co piszesz, i dopiero potem zabieraj sie do dodawania aktualnosci!

5. Namito33Pl

Namito33Pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    kolejny co nabija sobie posty. A kod przeważnie jest już w cenie gry . Taj jak to było z BC2. Więc koleś naprawde jakis nie pełnosprytny jesteś skoro piszesz takie dyrdymały i wprowadzasz ludzi w błąd!!!!! Kody będzie można kupić np :u EA tak jak to już ktoś gdzieś napisał za 20 złotych polskich może troche więcej . Tak więc zanim napiszesz ponownie pomyśl troche . Pozdrawiam.

6. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Jeśli byłaby możliwość kupna samego keya i ściągnięcie gry z internetu, to byłoby genialnie. Sam kupuje tylko keye i póki co na szczęści wszystkie gry, w które chciałem zagrać, są na steamie. Kupuje cd-keya, płacę grosze i nie mam problemu z walającymi się płytami i wkładaniem ich do napędu w celu "weryfikacji". Dodatkowo, key zazwyczaj mam w 15minut po kupnie i nie muszę jechać przez pół krakowa, by znaleźć sklep, gdzie jest taniej.

7. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przeciez na xbox'ie sa Games on Damond, wiadomo nie same nowosci ale zawsze cos ;p

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Chyba było czyż nie?
    Ale jestem tego samego zdania co w poście który wpisałem w podobnym temacie.

9. maciek360

maciek360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Czyli teraz używka niczym się nie będzie różnić od pirata. Pirat = gracz z mniej zasobnym portfelem chcący grać na oryginałach. Brawo.
    Zaczynam poważnie żałować tego, że właśnie sprzedałem przerobionego klocka, żeby kupić drugiego i grać na używanych oryginałach ...

10. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    W cenach niejednokrotnie przewyższających wartość rynkową. 20 funtow za grę z xlive, a 30zł za grę na steam robi ogromną różnicę.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum