1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Płatności PayPal

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ArturSworsky, Wrzesień 30, 2011.

1. ArturSworsky

ArturSworsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zdw
    Mam konto na PP zweryfikowane przez rachunek bankowy (nie kartę kredytową). Powiedzmy, że łączę teraz moje konto na XBL z kontem PP. Na PP mam 0zł. Kupuję golda przez XBL płacąc przez PP. Zakup się zrealizuje a PP pobierze kasę z mojego konta? Czy może najpierw muszę wpłacić środki na PP przykładowo przelewem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co sie orientuje musisz zrobić przelew na PP. Przynajmniej jak ja kiedyś tak robiłem to przelewałem.

4. ArturSworsky

ArturSworsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zdw
    Ok dzięki za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum