1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

play and charge maly problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez baranxd13, Marzec 8, 2012.

1. baranxd13

baranxd13 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kupilem to
    ORYGINALNY AKUMULATOR + KABEL DO PAD XBOX 360 (2161018635) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    i teraz tak bateria trzyma okolo 20 min bez ladowania (nie ladowalem jeszcze ani razu)
    i teraz pytanie czy nalezy ladowac na wlaczonej konsoli i padzie ??? bo jezeli podlanczam do pc to pokazuje ze pelna bateria ta lampka a jezeli podepne wlaczonego pada do xboxa i wlaczony xbox jest to sie laduje noramnie nie wiem czy sie naladuje dlatego iz podpiolem dopiero jakies 20 min temu jak mam to ladowac ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. baranxd13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    prosze tylko powiedzieciec jak to mam ladowac ?

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podłączyć kabel do pada i konsoli.

5. baranxd13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czyli pad musi byc wlaczony ? i konsola rowniez ?

6. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    ja podlaczam do lapka i konsoli ale zalapuje po 20stym razie czyli jak bateria w padzie wyj..ana i sie wylacza to po podlaczeniu swieci na zielono dopiero jak zalapie na dluzej czerwony wtedy zostawiam pada na kilka godz tak samo w obu przypadkach(laptop i konsola)nie raz dostaje kur.y:/Taki juz kupilem(nowy) od poczatku sie tak zachowywal podlacz,odlacz i tak w kolko nie raz 20razy to malo

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak, nie wiem jak to jest z padem, bo nigdy nie próbowałem go wyłączać po podłączeniu kablem.

8. baranxd13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok adam twoja odpowiedz byla bardzo pomocna i pad i x musi byc wlaczony :)

9. Pablo93

Pablo93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suwałki
    Mam takie pytanie mam włączonego pada i xbox'a chwile jest światełko czerwone i po chwili zmienia się na zielone .Jak odłączę pada od kabla którym go ładuje automatycznie pada .Tak więc mam pada bezprzewodowego na którym muszę grać z kablem .Proszę o pomoc.

10. tokrzys17

tokrzys17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie, poprostu akumulator już się skończył, nie da się go naładować. Też tak mam, dlatego muszę kupić koszyczek na baterie.

Wczytywanie...

Poleć forum