Play & Charge czy akumulatorki?

maciek267

Użytkownik
Użytkownik
Witam, w co lepiej zainwestowac, P&C czy akumulatorki (wymienne, jak bateria paluszek)+ladowarka kontaktowa? Ktore dluzej trzymaja, ktore sa bardziej "ergonomiczne"??

link:
P&C: XBOX 360 PLAY CHARGE AKUMULATOR3600mAh WARSZAWA (1032924513) - Aukcje internetowe Allegro
Akumulatorki: 4 x Akumulatorki R6 AA WhiteEnergy 2700mAh do PADa (1031325984) - Aukcje internetowe Allegro
 

GKxD

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam akumulatorki.
Nie trzeba podłączać kabla do konsoli.
Ładujesz akumulatorki=jeżeli się rozładują 2 szt. wyciągasz i wkładasz następne 2 szt. a tamte ładujesz.
 

maciek267

Użytkownik
Użytkownik
noo, chyba tak zrobie :D Ale zauwazylem 1 ciekawa rzecz... Na tej aukcji: AKUMULATORKI AA BATERIE R6 4900mAh ETUI GRATIS (1026713252) - Aukcje internetowe Allegro akum,ulatorki maja o wiele nizsza cene.. A tych "mahów" jest prawie dwukrotnie wiecej.. Nie znam sie i nie wiem ktore kupic :]
 

castomoto

Banned
Użytkownik
Nie są drogie,mają sporą pojemność.Można zaryzykować :whistle:
 

eF1eden

Użytkownik
Użytkownik
Ja posiadam akumulatorki i jest OK a jeśli się rozładują to biorę 2 pada i gram na nim aż się nie naładują tamte
 

maciek267

Użytkownik
Użytkownik
ok, to sie skusze na te akumy jednak :D A ile ci trzymaja takie bateryjki?
 

eF1eden

Użytkownik
Użytkownik
Hmm Długo :)
 

Potocky

Banned
Mi przy dziennym graniu na x'ie od 2-3 godzin trzymaja mi 3 tygodnie ;)
 

eF1eden

Użytkownik
Użytkownik
Długo :)
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wydaje mi się, że te z linku który podał autor tematu mogą tyle nie potrzymać.
 

bloodwars29

Użytkownik
Użytkownik
ja mam P&C i gram 3-6 godzin dziennie ...nie pamietam kiedy ostatnio ładowalem a zdazylem mass efecta 2 przejsc splinter cell-a teraz katuje skate i alan wake i wciaz bez ładowania....sam sie dziwie przeciez to chyba nie mozliwe z tego co pamietam to ładowalem chyba z miesiac temu....tylko nie chce Cie przekonywac zeby nie bylo ze kupisz P&C i Ci po paru godzinach wysiadzie:p
 

eF1eden

Użytkownik
Użytkownik
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Jak Play & Charge, to tylko oryginalne M$, kupiłem takie ustrojstwo za 16zł i nie nadaje się to do niczego.
Ładujesz cały dzień, a pograsz 5-6h, na zwykłych bateriach wytrzymuje o wiele dłuuuużżeejjj :p


Pozdr !
 

adas123

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam akumulatorki "energizera" z org ladowarka :) starcza spokojnie na okolo tydzien przy bardzo intensywnym wykorzystaniu ;), pozatym 4 sztuki wiec bez problemowo mozna wymienic jak sie rozladuja:whistle:
 

maciek267

Użytkownik
Użytkownik
Duzy wybor, na prawde nie wiem co wybrac . musze sie zastanowic
 

soundbass

Użytkownik
Użytkownik
podłączam się do tematu :> też się zastanawiam czy lepiej play & charge czy akumulatorki

Ładowarka MW 8168 4h + 4x AA 2450 ENERGIZER Fv GW (1029477757) - Aukcje internetowe Allegro coś takiego będzie dobre ?
 

Milan65

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam zestaw PLAY CHARGE.Nic nie trzeba ładować tylko pad się rozładuję to podłączasz do konsoli i grasz dalej.
 

Koxus

Użytkownik
Użytkownik
weź p&c jest dedykowany pod xboxa i długo trzyma
 

Grzesiek96

Użytkownik
Użytkownik
Moje akumulatorki 2100 trzymają 1-3 tygodni na 1-2 godzinnym graniu :] . Około półtora tygodnia, na 5h dziennie. Na razie nie zamierzam kupować P&C :] .
 
Do tych co maja P&C!

jak ladujecie je? bo gdy mi konczy sie 'bateria' to podlaczam kabel. Lampka swieci sie na czerwono, po czym poladuje 1-2h i swieci sie na zielono juz. Niby jak konsole wylacze podczas ladowania pada to nadal pracuje ale szybko zapala sie na zielono i niby juz naladowany. A co do czego to po 2-3h gry juz jest stan baterii [|||-] a potem szybko [||--] itd. Formatowalem ten 'akumulatorek'. Wie ktos jak poprawnie ladowac?
 

Do góry Bottom