1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

play&charge eaxsus

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez diarrhoea, Czerwiec 6, 2009.

1. diarrhoea

diarrhoea Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    PLAY & CHARGE EAXSUS X360 `ŚWIAT GIER` W-WA (651918391) - Aukcje internetowe Allegro

Szukałem ale nie znalazłem. Jak sprawują się te akumulatorki ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Karpiu360

Karpiu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Nie spotkalem sie z tymi akumulatorkami, ale wydaje mi sie ze za 50 zl to mozna kupic ladowarke i 4 sztuki akumulatorkow AA. ja osobiscie mam duracele 2650 mha i wystarczaja na naprawde wystarczajaco dlugo ;]
    Tak wiec sie zastanow

4. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    To tylko 2100mah , kup lepiej akumulatorki i ladowarke za niewiele wiecej . Ja ostatnio kupilem GP 2700mah 4 sztuki za 45zl( razem z przesylka ) - tak wiec lepiej kupic akumulatorki .

5. deereek

deereek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Zdecydowanie bardziej polecam Ci kupic oryginalny zestaw P'n'C. Mialem kiedys podobna podrobke i po jakichs 50 ladowaniach bateria trzymala po 2-3h. Teraz mam oryginalny i jest po prostu SWIETNY! Nie wyobrazam sobie grania na zwyklych bateriach-akumlatorkach... POLECAM ORYGINALNY P'n'C!

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Kup Play and charge ale oryginalny od microsofta ja miałem jakiejś innej firmy to po jakimś czasie wo gole sie nie ładowało do kaca. Teraz mam od MS i wszystko dobrze działa:p

7. exdshr

exdshr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Będziesz musiał przerywać grę(chyba).

Ja kupiłem 4 akumulatorki 2500 mAh firmy GP i mam ładowarkę GP.. Konsoli jeszcze nie mam, będę miał w tym tygodniu i myślę że takie rozwiązanie jest lepsze niż Play & Charge.

Mam 4 akumulatorki, czyli 2 zmiany.. Jadę na 2 akumulatorach a jak mi się wyczerpią to mam już załadowane następne drugie.. Więc przerwa w grze to tylko pół minuty na włożenie nowych akumulatorów - i gram dalej bezprzewodowo.

O! Takie jest moje zdanie! :)

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    mam ten QcK i polecam,dobra sprawa,dostaesz 1 aku z zestawem,dokupujesz 2 i wymieniasz po rozladowaniu :)

PS.odradzam P&C-duzo teraz z nim problemow

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    najlepiej kup oryginalne a nie będziesz żałować

Wczytywanie...

Poleć forum