1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Play & Charge i uszkodzony pad

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marek124, Styczeń 2, 2014.

1. marek124

marek124 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem dzisiaj kabel play & charge, podróbkę, na allegro. Podłączyłem do pada, zadziałał normalnie. Podłączyłem do drugiego, tu nie było żadnego efektu (dioda zgaszona, pad nie działał). Zostawiłem go tak na pół godziny, gdy wróciłem końcówka kabla była mocno nagrzana, podobnie jak część pada do której przylegająca, czuć było charakterystyczny zapach spalonego urządzenia. Pad nie działa. Z pierwszym padem kabel działa dalej dobrze. Maił ktoś podobny problem? Wie ktoś, co mogło się przepalić, jak to naprawić, ma ktoś schemat pada?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. marek124

marek124 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie kupiłem całego zestawu a tylko kabelek, myślę że problem był z padem a nie samym kabelkiem, gdyż z drugim padem współpracuje on normalnie, a z tym popsutym nie działał od początku (ze trzy razy podłączałem do obydwu i za każdym razem ten sam efekt - jeden działa drugi nie).

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Rozumiem, że w tym padzie nie miałeś włożonych baterii normalnych? No ale w sumie skoro był wyłączony to nie powinno się nic stać.

6. marek124

marek124 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem akumulatorki, których używam od paru lat.

Wczytywanie...

Poleć forum