1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Play & Charge Kit czy Akumulator - co lepsze, czym się różnią?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Domisio, Maj 11, 2011.

1. Domisio

Domisio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio częściej gram i pad szybko mi się rozładowuje, dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. Zastanawiam się nad kupnem Play & Charge Kit albo Akumulatora. Czy może mi ktoś powiedzieć czym się to różni w obsłudze, jakie są wady i zalety obydwu tych rzeczy, czy wtedy nie będą już w ogóle potrzebne baterie? Jeżeli akumulator to jaki, bo są chyba różne. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. bieniek021a

bieniek021a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I jedna i druga sprawa jest dobra.
    Jeżeli kupisz "Play & Charge Kit" ładowanie odbywać się będzie tylko na kablu. Czyli nie będziesz mógł z drugiego końca pokój sobie grać bo będzie cię ograniczał kable. A ładowanie odbywa się tylko podczas grania.
    Jeżeli kupisz akumulatorki to będziesz musiał dokupić ładowarkę i ładować sobie np. co noc jak nie grasz.
    Można jeszcze zastosować np. coś takiego:
    AAB Gaming - XBOX 360 BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA (1593079834) - Aukcje internetowe Allegro
    lub
    Quick Charge Kit X360 NÓWKA Ładowarka + Aku. FV (1595716124) - Aukcje internetowe Allegro

ale nie wiem jak się to ma w praktyce, czy można ładować normalnie akumulatorki [baterie] czy potrzebny będzie oryginalny akumulator Microsoft [ten gdzie nie wymienia się baterii]

Pozdrawiam

4. dominik15

dominik15 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja za 24 zł kupiłem 2 baterie do ładowania ( akumulatorki) energizer i miałem juz w domu ładowarke. Jestem bardzo zadowolony bo baterie trzymaja bardzo dlugo (jak gram codziennie po kilka godzin to ponad tydzien a jak gram rzadko to ponad miesiąc ). o play and charge nie wiem nic,ale do akumulatorkow musisz miec ladowarke osobno . Poza tym ja mam dosc slaba ta ladowarke wiec mi sie sporo laduja ale potem dlugo trzymaja.

5. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Kup sobie zwykłe baterie akumulatorki i ładowarkę albo zestaw ładowarka wraz z bateriami, czemu? a no właśnie taka ładowarka szybciej naładuje baterie niz play & changeczy jakos tak w tej drugiej opcji dostajesz kabeł do akumulatora na USB. A mysle ze napewno szybciej naladujesz baterie w ladowarce niz taki akumulatorek na usb.

6. Domisio

Domisio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja teraz mam jedynie baterie akumulatorki i nic więcej. Możecie mi wytłumaczyć czym różni się Play & Charge Kit od akumulatora oraz ładowarki - Jak wygląda ładowanie każdym z tych 3, jak długo trwa ładowanie i na ile wystarcza oraz które z tych rzeczy mogę kupić w Media Markt/Saturn? Chciałbym też móc grać np. z drugiego końca pokoju, żeby kable mnie nie ograniczały.

7. darnix

darnix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bateryjki lepsze mam 1 pada na bateryjki i 3 na aku - bateryjki ładuje może raz na parę dni przy ostrym łupaniu a akumulatorki czasem dnia nie przetrzymają i muszę grać po kablu - w dodatku kabelek dość często przy intensywnym poruszaniu padem się wysuwa i pojawia się denerwujące podłącz kontroler ponownie

8. Domisio

Domisio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak ładujesz te baterie?

9. darnix

darnix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  10. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Polecam wyłączenie opcji "Wibracje", a akumulatorki po tym prostym zabiegu działają o wile dłużej. W personalizacji cz gdzieś w profilu powinnieneś mieć.;D

11. Domisio

Domisio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeśli chodzi o Play & Charge Kit to tylko podłączam i jak długo trwa ładowanie? Konsola musi być wtedy włączona?

12. bieniek021a

bieniek021a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola musi być włączona podczas ładowania przez Play & Charge Kit. Ale jak podłączysz do komputera to nie wiem jak będzie, nigdy tak nie robiłem, więc nie wiem:)

13. theds

theds Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wrocław
    Jak masz lepsze akumulatorki to trzyma nawe 2 x dłużej niż play and...

14. wuodek

wuodek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziwne rzeczy opowiadasz.

Ja mam podłączone do wyłączonej konsoli i świeci się dioda oznaczająca ładowanie.

15. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Proszę o wypowiedź jak to rzeczywiście jest z ładowaniem Play & Charge Kit. Czy konsola musi być tylko podłączona do kontaktu poprzez zasilacz, czy trzeba jednak ją włączyć przyciskiem na padzie lub z poziomu obudowy aż do pokazania dashboardu i wtedy ładować? Bo poprzednie odpowiedzi dotyczące tego problemu zaprzeczają sobie.

16. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Starczy że konsola będzie do kontaktu podłączona.

17. wuodek

wuodek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  18. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Przez ponad rok grałem na akumulatorkach (3 komplety na zmianę) i niedawno jeden akumulatorek mi się zagotował w ładowarce :( w obawie, ze polecą następne kupiłem sobie play&charge kit (oryginalny) - jak na razie ładowałem go 3 razy i muszę powiedzieć, że nawet jestem z niego zadowolony. Wiadomo - jak ktoś gra "x" godzin dziennie to lepszym wyjściem są dobre akumulatorki bo na pewno trzymają dłużej, ale dla moich zastosowań wystarczy :)

19. shakall1977

shakall1977 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja korzystam z akumulatorków i ładuje je raz na kilka dni ...druga zaleta to taka ,że możesz je wykorzystywać też do innego sprzętu typu np. aparat fotograficzny ... więc zdecydowanie akumulatorki na plus ...

20. klauzinski

klauzinski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam po raz pierwszy i wybaczcie że nie zakładam nowego wątku, ale mam jedno małe pytanie:

Mam X'a 360 Slim i do niego Play & Charge. Na początku, po kupnie konsoli (8 miesięcy temu) bez problemu grałem na P&C do 20 godzin, przy graniu ok 2-3 godzin dziennie.
    Od jakichś 2 miesięcy pojawił się problem, mianowicie maksymalnie naładowany P&C trzyma mniej niż 4 godziny, po 3 pad zaczyna mrugać.

Czy jest jakaś rada na ten temat? Czy najelpiej oddać P&C do sklepu skoro jest nadal na gwarancji?
    Dodam, że ładuję P&C od początku tak samo, gram z wibracjami, nie siedzę dalej niż 4 metry od klocka.

Pozdrawiam i liczę na pomoc ;)

Wczytywanie...

Poleć forum