1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Play & Charge kit - problem z ładowaniem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez slimak_110, Kwiecień 13, 2012.

1. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Witam. Posiadam zestaw play & charge. Wszystko działało ładnie i bezproblemowo. Ale od niedawna pojawił się mały denerwujący problem. Mianowicie bateria nie chce mi się ładować. Zaraz po tym jak podłączę (rozładowanego pada) zaświetla się zielona dioda - co normalnie oznacza że już się bateria naładowała. Czerwona świeci się może przez pół minuty. W dashu też pojawia się pełna bateria. ALe kiedy odłączę od kabla to pad za chwilę znowu pada. Nie działa ani pod USB z PC ani pod Xboxa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    może bateria padła? ile już ją masz?

4. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    miałem to samo akumulatorek już do kosza. Wiem bo sprawdzałem na dwóch kablach

5. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    U mnie było to samo, akumulator do wymiany. Ja z tego badziewia zrezygnowałem i kupiłem zwykłą ładowarkę i akumulatorki, paluszki i ich używam, tańsze, a sprawdza się dużo lepiej.

6. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    no możliwe że bateria bo już 3 lata służy ponad. ok dzięki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum