1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Play & Charge Kit Warto ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pele321, Marzec 3, 2011.

1. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Siema to znowu ja . Mam taki problem chcę kupić ten zestaw CZARNY PLAY&CHARGE KIT - AKUMULATOR 4800 mAh ! (1488240231) - Aukcje internetowe Allegro i nie wiem czy warto. Ma go ktoś ? Co o nim możecie powiedzieć?
    Jeżeli temat w złym dziale to proszę o przeniesienie . Wydaje mi się ze taki temat już był ale na złość nie mogę go znaleść a szukałem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie lepiej kupic po prostu ładowarke z akumulatorkami? ten playNcharge przyda się tylko do pada, a akumulatorki do wszystkiego

4. pele321

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    mam 2 baterie akumulatorki tylko ze jakmi sie wyczerpią w trakcie grania to nawet zapisać nie mogę bo pad nie chce sie włączyć. Baterie do niczego innego nie używam w pilotach mam te cieńsze w zegarku jedna bateria starcza na 2 lata więc pomyślałem żeby kupić to.

5. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Dlatego kupuje sie komplet 4 sztuki

6. pele321

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Miałem komplet 4 sztuki ale zgubiłem przy przeprowadzce 2 baterie a wogóle to ta ładowarka jest popękana ledwo ładuje np jak ładowałem całą noc baterie to na następny dzień pograłem tylko niecałą godzinę. więc pomyślałem żeby to kupić bo można podłączyć kabel do pada i grać tak jak by na przewodowym.

7. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mialem play and charge kit, teraz uzywam ladowarki Energizer Titanium. Z 4 akumulatorkami ladowarka kosztuje ok 80zl i bardzo ja polecam.
    Aha, na aukcji, ktora podlinkowales znajduje sie nieoryginalny produkt, nie spodziewaj sie po nim wybitnej jakosci.

8. pele321

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    A czemu już nie używasz play and charge kit tylko akumulatorki? jakie byście polecili akumulatorki takie do 50 zł znajde jakieś dobre ?

9. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  10. pele321

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Czyli lepiej kupić baterie OK. ale sie na tym nie znam co to są te mAh-y ? im więcej tym dłużej wytrzymają bez ładowania ??

11. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bo ten Play and Charge ( oryginalny ) okazal sie badziewiem. Poczatkowo trzymal ok 12-15 godzin, po paru miesiacach wytrzymywal juz ok 3h, a teraz nawet nie chce sie juz dac naladowac.
    Energizery Titanium trzymaja po 30-40h

12. frostek

frostek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Starachowice
    Nie chce zakladac nowego tematu to napisze tutaj. Tez bym prosil o polecenie jakis dobrych w miare nie drogich 4 akumulatorkow + ladowarka. I mam pytanie duzo ladowarka czerpie pradu podczas ladowania??

13. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  14. Patryk Mrugała

Patryk Mrugała Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tam mam GP ładowarke i 4 aku 2500mAh mAh tzn. MINI Ampero godzin im więcej tym lepiej. Alę KUPUJ TYLKO ORGINAŁY ! Podróbka może mieć 500 więcej pojemności a po miesiącu będą ci 1h trzymać Ja zainwestowałem coś około 100zł aku po 10zł ładowarka 50zł TO SIĘ OPŁACA , jak aku się zuzyje to kupuję nowe 40zł to nie majątek , nawet nie gra na boxa. Mi batki trzymają 2 tygodnie :D gram 3-4h dziennie + ok.8h/24 WEEKend. Naprawdę . Mój kumpel kupił PLAY AND CHARGE mówi mi że krótko trzyma :D , zmienił na aku , kabelka używa czasem , słyszałem że można tym kabelkiem od PLAY and charge ładować zwykłe aku jak jest w padzie (NIE SPRAWDZAŁEM) Więc ja osobiście polecam GP ponieważ to lider rynku AKU.

Wczytywanie...

Poleć forum