1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Play & Charge Kit

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 1speed1, Lipiec 9, 2011.

1. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam wszystkich!
    Zastanawiam się nad zakupem 2x tego zestawu do moich padów: Play & Charge KABEL ŁADOWARKA DO PADA XBOX 360 (1685617781) - Aukcje internetowe Allegro. Wiem, że nieoryginalny ale na oryginalne mnie nie stać :D
    Moje pytanie brzmi: Czy opłaca się w ogóle w takie coś inwestować? Jeżeli nie, podajcie jakieś alternatywy.
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Czytaj uważnie.
    To jest tylko kabel bez akumulatora.
    Tym najwyżej zrobisz sobie pada przewodowego.

4. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Play&Charge kit to dobry sprzecik sam kupiłem oryginalny i jestem zadowolony. Ale mozesz tez kupic akumulatorki + ladowarke za 30-40zl oczywiscie jakosc nie bedzie rewelacyjna, ale co do play&charge to polecam ;)

Wczytywanie...

Poleć forum