1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Play & Charge podróba

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez gcrew, Luty 11, 2009.

1. gcrew

gcrew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    Witam

Co wy sądzicie o tym:

PLAY & CHARGE EAXSUS X360 `ŚWIAT GIER` W-WA (544040302) - Aukcje internetowe Allegro

czy to jakoś działa dobrze i czy się opłaca bo orginalny jest o połowę droższy.
    Głównie mi chodzi o to czy serio jak piszą na stronie działa 10-12 g i ładuje sie ok 3 godziny.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na pierwszy rzut oka widać, że to nie oryginalny produkt M$. Czy się opłaca? NIE.
    Taniej wyjdzie kupić ładowarkę i zestaw akumulatorków które posiadają realną pojemność.

Czy dane na aukcji są prawdziwe? Nie. Wątpię by miały one faktycznie 2100mAh.
    Druga sprawa to nie ma możliwości naładować akumulatorea 2100mAh przez 3h prądem ze złącza USB.

Jeszcze raz mówię, kup łądowarkę procesorową i 4 akumulatorki np Sanyo Eneloop.
    PROCESOROWA 5H + 4 x R6/AA SANYO ENELOOP 2000 (552012542) - Aukcje internetowe Allegro

Możesz potem kupić tańsze akumulatorki i używać ich do pilotów, latarek i wszystkich innych zabawek ;)

4. gcrew

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    no tak mam akumulatorki ale bardziej mi chodzi o plug & play że mogę grać na 1 aku ciągle i jak coś to podpinam pod usb i zero problemu a tak to wyjmowac wszystko trzeba ;p Czyli zostaje mi kupienie orginalnego. Dzieki za pomoc

5. Grinch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak czy siak - ładowanie przez USB odbywa się bardzo powoli. Więcej będziesz musiał mieć na kablu pada niz bezprzewodowo :D

6. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Zamiast tego syfu wolałbym kupić akumlatorki np takie 4 x akumulatorki Philips R6/AA 2700mAh mam je i spokojnie trzymią ponad 10godzin grania.

7. Sean12

Sean12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nidzica
    od tego kolesia nic nie kupuj....
    zwykle zlodzieje ;)
    kupilem gta 4 to po 2 tyg czekania zrezygnowalem a gra mi przyszla po 4 miesiacach ;/

8. gcrew

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
  9. kompot

kompot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ja mam oryginalny PLAY & CHARGE kit i bardzo sobie go chwale. Nie musze się bawić w otwieranie klapki, wyciąganie akumulatorków, szukanie kontaktu gdzie mogę wpiąć ładowarkę bo wpinam do USB i mogę grać równocześnie ładując, a akumulator spokojnie wytrzymuje te deklarowane przez M$ 20h grania. I szybko się ładuje. Jedyny minus to cena i że jak się ładuję aku to nie można wyłączyć X'a, przechodzi wtedy w stan jakby uśpienia dioda na zasilaczu jest zielona a wiatraki cichutko się kręcą... IMHO lepiej zaoszczędzić trochę na oryg. zestawik M$ niż kupować tą podróbkę.
    Opisał bym to tak:
    Podróbka<Akumulatorki<PLAY & CHARGE m$
    ale to tylko moja opinia :D

10. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Wydaje mi się że to ściema z pojemnością tych aku. Każdy chwali to co ma wiec proponuje ci te philipsy 2700 jak byś się zdecydował aku kupować.
    W teście pc format zajeły 1 miejsce.

11. Grinch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie ma możliwości aby bateria o takiej wielkości - paluszek AA mogła mieć taką pojemność.
    To tak samo jak z bateriami - podróbkami do komórek. Oryginalna ma pojemność 800mAh a podróbka nie wiadomo skąd 3000mAh :p

To tak jak z butelką, do takiej o pojemności 1l nie wlejesz 2 ;)

12. kompot

kompot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    One 3800mAh mają w sumie :D

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie chcę tworzyć następnego tematu typu "czy to jest warte" bo z tego co znalazłem jest ich trochę na temat P.C.A.
    Dlatego zapytam się tutaj. Co sądzicie o tym ?
    1
    XBOX 360 PLAY CHARGE AKUMULATOR 4800mAh WARSZAWA (1275009678) - Aukcje internetowe Allegro
    2
    http://allegro.pl/xbox-360-play-charge-kit-ladowarka-4console-i1276413377.html
    Bardziej jesteście za, czy może przeciw? Bo ja akurat się zastanawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum