1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PLAY & CHARGE problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez PatrixOK, Styczeń 10, 2010.

1. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam! Mam problem z tym zestawem! Otoz gdy pad juz mi sie calkowicie wyladuje podlaczam kabelek i gram dalej... tylko ze to wszystko laduje sie zaledwie 2 godzinki i juz jest zielona lampka i nie laduje, a potem pad wytzrymuje moze 5-6 godzin i zdechl a na intstrukji pisze ze spokojnie wytzryma 30 h. ;/. Jest jeszcze tak ze jak pad sie laduje na wylaczonej konsoli i swieci sie czerwona lampeczka to jak wlacze konsole juz jest zielona i jak wylacze znowu wylacze to juz nic sie nie swieci :eek:. Czy to tak powinno byc?

Prosze o odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. CHAST

CHAST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Trzeba było szukać :)
    http://xboxforum.pl/sprzet-f11/pytania-o-play-n-charge-kit-38584-2.html
    zobacz post Kimo:
    "2. Ważne. Ładowanie akumulatorków jest trochę jak ładowanie baterii w telefonie. Telefon osiąga wszystkie kreski może w 2h, ale to w ogóle nie znaczy, że jest naładowany. Tak samo z padem: te 4 kreski załadują się bardzo szybko (1h u mnie nawet) i jeśli wtedy odepniemy go od ładowania, to konsola myśli, że pad jest naładowany, dlatego wtedy ładowanie nie zadziała. Dlatego u mnie "play & charge" ogranicza się do charge, bo nigdy nie gram 8h bez przerwy. Krótko i zrozumiale mówiąc: pada podłączyć raz, a do końca ładowania (najlepiej przez noc). Mam nadzieję, że to zrozumiecie, bo trochę pogmatwałem"

Ja podłączam do ładowarki od IPHONE - (wyjście USB) lub podłączam do LAPTOPA. Po całej nocy ładowania naprawdę wystarcza na około 30 godzin grania.
    Ładując go przez X360 musiałem akumukator reanimować po 6 miesiącach grania bo pełne ładowanie dawało 15 minut grania. Po reanimacji i ładowaniu z innego źródła USB niż X360 działą o wiele lepiej.

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mozesz mi powiedziec jak ladowac przez PC? Bo ja podlaczam i nic sie nie dzieje

5. CHAST

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Ja poprostu podłączam i ładuje :)
    Z tego co gdzieś czytałem nie z każdym Laptopem działa. Niby ograniczenie na USB to 500mA, ale niektóre dają znacznie więcej i z tymi działa.

6. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam stacjonarny PC... nie wiesz jak mozna sprawdzic ile moje USB ma mA?

7. CHAST

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    A jaki system ?
    Powinno działać na stacjonarnym.
    Ale i tak najlepiej załatw sobie zasilacz dający 1000mA.

Wczytywanie...

Poleć forum