1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Play&charge - problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mosakPL, Kwiecień 23, 2010.

1. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Witam, wczoraj zakupiłem oryginalny play&charge. Na początku go naładowałem (włączyłem konsole, podłączyłem kabel pod usb, podłączyłem kabel do pada, i wyłączyłem konsole przyciskiem na niej). Ładowało się ok. godzinę i zapaliła się zielona dioda. Grałem ok. 5 godzin i bateria wyładowana, teraz gdy chcę naładować tak jak wczoraj (na wył. konsoli) to ładuje się 20 sec. i zapala się zielona.(a jest wyładowana). Nie wiem, czy to normalne? Bo jak włącze konsole, podłącze pod usb, do pada i zostawie to się ładuje, a jak chcę wyłączyć konsolę to chwilę chodzi i pyk! zielona.. Czy Wy też tak macie czy ja mam jakieś popsute? Pozdrawia, aha Podziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sebaaaaa310

Sebaaaaa310 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Ja ładuję przez ładowarkę uniwersalną w kontakcie. Ale jak podłącze przez USB to się ładuje normalnie ale dłużej. A masz akumulator czy sam kabel? Bo jak kabel to wymień baterię bo z nimi raczej coś nie tak a jak masz z akumulatorem to według mnie może być uszkodzony. Oddaj jak nowe kupiłeś.

4. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    A przez USB ładuje Ci nawet na wył. konsoli?
    Bo teraz jak mam włączoną to mi się już 30 min ładuje...
    Edit.
    Ładował się godzinę i zapaliła się zielona dioda..
    Innym się ładuje po 3-4h a mi tylko godzine.. dlaczego?
    Macie jakieś sposoby, żeby ładował dłużej bo jakładuje godzine to tylko z 5h trzyma ....:/

5. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Mi sie ładuje koło 2h :> Na szczescie nie gram az tyle, zeby padl mi w czasie 1 "sesji" :p
    A co do trzymania, to kolo 6-7h moge pograc, az zacznie sie pad upominac - takze nie tak jak pisza, a play&charge oryginalne od M$

6. Sebaaaaa310

Sebaaaaa310 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    na wyłączonej też mi się ładuje. Jak nowy to formatuj baterię.

7. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    A jak mam zformować, skoro po godz. ładowania mi się zapala zielona kontrolka?

8. Kris22

Kris22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wyłączona konsola (podpięta do kontaktu) też żre prąd ja mam przykładowo podpięte słuchawki Roccat Kave ,które potrzebują zewnętrznego zasilania z portu usb , gdy x włączony słuchawki (mają diodę niebieską) świecą, gdy wyłączony świecą dalej i np. jak przepnę jacka (a usb do zasilania w konsoli) do np. telefonu to śmiga więc.. wniosek jeden jest.

9. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Zauważyłem coś ciekawego, jak pada ładuje na wył. konsoli to się ładuje do czasu, gdy w dash'u zapalą się wszystkie elementy bateryjki, (około godzinę)
    A jak ładuje na włączonej to się ładuje już 2,5 godziny i cały czas jest czerwona dioda na kablu.
    A możliwe, że pierwszy raz jak na wył ładowałem to ładował się godzine,
    Potem 2gi raz na włączonej godzinę,
    A teraz się jakoś sformował ten aku i na 3cim ładowaniu na włączonej ładuje już 2,5 godz?
    Bo chyba już jest wszystko dobrze. Dziękuję wszystkim za pomoc.:rolleyes:

Wczytywanie...

Poleć forum