1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Play&Charge Pytanie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Klary, Luty 10, 2012.

1. Klary

Klary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,mam zamiar zakupic coś takiego :
    Xbox 360 Play&Charge Kit (czarny) - Zasilacz - CENA w RTV EURO AGD

Prosze o wypowiedzenie sie osoby która ma z tym styczność lub to po prostu posiada.
    Tam są akumulatorki w zestawie ?
    Ile Starcza grania po naładowaniu ?
    Ile ogólnie takie coś może wytrzymać ?
    Z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Oczywiście, że jest tam akumulatorek =,=

A oryginał M$ pozwoli na ok. 30/40h grania :)

Takie coś wytrzyma dobre pare lat :)

4. Neosternik

Neosternik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem ile w tym prawdy,ale sa opinie ze lepiej jest kupic ladowarke z czterema akumulatorkami niz ten charge kit.podobno na poczatku trzyma ok,ale potem coraz mniej.
    Dodatkowo baterie zawsze mozesz uzyc do innych urzadzen,a kabel od pada juz nie.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wiadomo jak kupisz coś gorszej jakości to ma gorsze osiągi i szybciej bateria mniej trzyma i na tym się nie opłaca ostrzedzać bo i tak się zemści w kosztach kolejnego aku

6. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    Play & Charge lubia sie wysypywac, nawet jak sa w miare nowe. Poprostu nie laduje sie. Akumulatorki +ladowarka to podobny koszt. Dla mnie lepsze rozwiazanie. Fakt ze mam Play & Charge bo dostelem extra do xboxa. Zestaw mial miesiac wiec lata dobrze. Mam na niego GW wiec przed koncem wysle aku do MS i dostane nowy. Znowu troche polata :)

Wczytywanie...

Poleć forum