1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Play n Charge

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dzikrk, Styczeń 4, 2010.

1. dzikrk

dzikrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Gdański
    Siema
    Widzę sporo zestawów play n charge na allegro.
    W tym że są orginalne i podrobione.
    Czy ktoś grał na takich podrobionych jak one się sprawują i ile wytrzymują i jak ktoś ma oryginalny zestaw niech też się wypowie ile wytrzymuje.
    Myślę żeby do mojego zestawu kupić wersję tańszą bo mi tak naprawdę bez różnicy czy gram z kablem czy bez więc tam trochę dłużej mogę pograć z kablem a co wy o tym sądzicie? A po za tym podróbka nie musi być wcale gorsza ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Wydaje mi się , że lepszym rozwiązaniem jest kupno ładowarki i czterech akumulatorków "paluszków" takie zestawy są dość tanie a nie trzeba tkwić uwieszony kabla podczas ładowania . Sam mam taki zestaw Sony i sprawuje się świetnie . Dwa akumulatorki w padzie dwa zapasowe więc nie ma problemu z czekaniem .

4. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    a ja mam i dwa akumulatorki 2500 mAh, oraz play n charge<nie oryginalne> i muszę przyznać iż i to i to jest dobre rozwiązanie,jeżeli nie masz 4 akumulatorków to gdy ci się wyładuje bateria podpinasz kabelek i dalej grasz, a akumulatorki w tym czasie ładuje 4 za jednym razem.

5. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Nalepsze rozwiazanie Quick Play & Charge:) normalnie pychota

6. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mi tam te zestawy play & charge sie nie podobaja. Sam uzywam zestawu jak kolega wyzej 4 akumulatorki i ladowarka

7. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Kazdy sobie chwali to co ma.Ja mam PnC i jestem zadowolony:)

8. Melkorn

Melkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin
    Posiadam Play & Charge (orginal) i jestem bardzo zadowolony zadnego problemu z przekladaniem czego kolwiek grasz non stop i nie przejmujesz sie czy ci sie juz 2 zestaw akumulatorow naladowal

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    PnC dobre gdy szkoda ci baterii,podlaczasz samym kablem bez akumulatorka i grasz:p

Ale lepiej 4 akumulatorki kupic,uniwersalne to to

nie kupuj podrobek

10. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moze ktos powiedziec ile godzin wytrzymuja zwykle akumulatorki np. 2500 mAH? No i ile sie laduja? Mysle nad kupnem 4 takich bo juz mam ladowarke. Fakt ze PnC mozna podlaczyc do konsoli i grac podczas ladowania ale slyszalem rozne opinie, ze ladujac przez konsole takie akumulatorki lubia pozniej swirowac.

11. J4cek

J4cek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard
    Pomoc

Jeżeli masz pieniądze i masz wybór między oryginalnym zestawem, a innymi. To oryginał bierz, sam osobiście chciałem zaoszczędzić parę złotych i kupiłem podróbkę. Po 2 dniach działania akumulator padł i po zestawie :D

Wczytywanie...

Poleć forum