1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Playbox 01/2011 - "Unboxing" pierwszego numeru [WIDEO]

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Marzec 31, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Dziś do redakcji trafił nowy magazyn naszego wydawnictwa - poświęcony wyłącznie grom na konsole Playbox 01/2011. Wideo z jego "unboxingu" (no dobrze - z pierwszego przejrzenia) enki określł jednak mianem indie.

Playbox 01/2011
    Magazyn trafił do sprzedaży dziś, można go znaleźć w większości dobrych kiosków i saloników prasowych w Polsce. Ma 116 stron, wielki format (jest większy niż CD-Action) i całkiem adekwatną cenę 9,99 zł. Pismo tworzone jest przez ekipę związaną z magazynem CD-Action, do której specjalnie na potrzeby tego projektu dołączyło kilka nowych osób - m.in. wywodzących się z serwisów dubscore.pl oraz deadlyserious.pl.

Jakie jest musicie ocenić sami, jak wygląda, przeglądane drżącymi rękami redaktora prowadzącego, w chwilę po tym, jak dotarło do redakcji - możecie zobaczyć poniżej.

Playbox 01/2011 - wyjątkowy magazyn o grach na konsole - prezentuje się tak:[​IMG]

Playbox 01/2011 - "Unboxing" pierwszego numeru [WIDEO] / CD-Action - Microsoft, Sony, PlayStation Portable, PlayStation Move, Xbox Live, PlayStation

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jutro trzeba zajść do Empiku albo innego kiosku i kupić bo zapowiada się obiecująco :)

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Wyglada jak kopia PSX Extreme z lekko zmodyfikowanym stylem strony.
    Ale napewno nie skreslam tej gazetki, tylko ta nazwa, ehh....

5. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jest tam wszystko to, co znajdziecie na naszym forum :D, włącznie z recenzjami. Forum ma nawet przewagę.... jest aktualne i nikt nam nie zabroni pisać, tego co chcemy. Każdy może dodać recenzję o grze, i zjechać ja równo.

Z kolei żaden "dziennikarz" z takiej gazety, nie napisze że "gra ssię", bo po 2-3 takich recenzjach wydawcy odwrócą się du*ą, zabiorą pieniądze i gazeta będzie się otrzymywać z darowizn.

6. smoqpl

smoqpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jezeli cena bedzie taka przez calyczas to bede kupowal chyba ze to jakas ,,promocja,, ;)

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    od 1 numeru wiele zależy : ) jeśli mi się spodoba, to playbox stanie się moją oficjalną gazetą kibelkową, co jest dużym zaszczytem :D

8. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wiem jak Ty ale ja lubię sobie czasem na kibelku (jak to wspomniał Mnih) poczytać gazetę a nie siedzieć przy kompie non-stop i czytać :p

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jutro sam zobaczę w Empiku, a jak będzie dobre to może kiedyś zastąpi PSX Extreme :)

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław

Weź przestań, całkowicie chcesz odstawić gazety,prasę,książki na rzecz internetu? To ładnie.

Mi tam się podoba, i to nawet bardzo, cholernie grube, w bardzo dobrej cenie (nie to co CDA 15zł za jakieś dupne płyty z darmowymi zawartościami, a połowa gazety to jakieś zrzeszenia czytelników, "na luzie", listy do redakcji i tak dalej, czytam od czasu do czasu CDA, i tak średnio mi się podoba, bo się czuję, że wchodzę w czyjeś zrzeszenie ludzi, a ja po prostu chcę gazetę przeczytać !). Materiałów nasypali od cholery, ale to na pierwszy numer, więc nie ma co się dziwić. Jak dla mnie to życze im powodzenia : D

11. edgorek

edgorek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Co do Playobxa to go kupiłem,ale jutro wyjeżdżam w długa trasę to poczytam i zdam relację co sądzę o piśmie.

12. HerlokPL

HerlokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Dokładnie koledzy, gdyby jeszcze dołożyli płytkę, max. 15zł, a na niej dodatki...to czemu nie, niestety dla mnie to kolejna kiblówka....gazetka do kibelka!

13. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ehh...
    Nie wiem czy chcialbym czytac opinie graczy, gdzie ktos pisze ze "gra ssie" bez podania zadnego argumentu, poza tym jest roznica czytac dziennikarzy, dla ktorych to jest praca, chlopaka 16 letniego, ktory po prostu przeszedl gre.

Jezeli mowisz o przypadkach, ze przychodzi ktos i oferuje recenzentowi np. 10 000 za ocene minimum 9, to uwierz mi ze w Polsce to sie nie zdarza, takie akcje maja miejsce tylko na najwyzszych szczeblach branzy.

14. Zubitzu2207

Zubitzu2207 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bywa, że forum jest daleko w tyle za CZASOPISMAMI, ponieważ redaktorzy często są zapraszani na ekskluzywne pokazy dla nielicznych itp. itd.
    Poza tym wybacz, ale jeśli gra jest zła, to uczciwy recenzent o tym zawsze napisze i ją zjedzie, tyle, że w sposób nie przekraczający norm moralnych i kulturalnych, a nie w sposób gówniarski typu: 'ta gra ciągnie dwunastu murzynom na raz'.

15. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie, a poza tym styl wypowiedzi też jest odpowiedni, składnia zdania itp. taka że chętnie to czytasz, a nie pseudorecenzje forumowe :p

16. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Wygląda ciekawie, na pewno kupie pierwszy numer. No i cena nawet okey.

17. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Obejrzałem ten "unboxing" i już wiem,że nie kupię.Nie ma tam nic czego nie można zobaczyć na gryonline i tvgry.W dodatku tutuł "31 rzeczy,które potrafi konsola" nasuwa mi na myśl periodyk dla kobiet z tytułem "31 sposobów na to jak być piękną i młodą".Szkoda kasy.Wolę kupić zgrzewkę piwka.

18. Dvdmax93

Dvdmax93 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ważne sprawy.
    Co ile będzie wychodził?
    2 nr za ile?

19. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak zwykle powierzchownie oceniacie to, co podadzą Wam na talerzu w kolorowym opakowaniu.

Problem z pisaniem recenzji w gazetach polega na tym, że nie można zjechać żadnej gry od wielkiego wydawcy. Wygląda to tak, że jeśli CD-A (czy ktokolwiek inny) pojecie 2 czy 3 gry od studia X, które należy do EA, to EA przestanie zapraszać redaktorów tej gazety na "ekskluzywne" pokazy, nie będzie wysyłać gier do zrecenzowania w korzystnych terminach (albo w ogóle), a ponadto jakiekolwiek wsparcie od wydawcy czy partnerów zamrze, bo nikt nie będzie robił sobie złego PR-u. (Więc na przykład jeśli EA czy Acti Was nie lubi, to pół branży przestanie z wami gadać). Dla nich to żadna strata, bo to gazety żyją dzięki grą i wydawcą, nie na odwrót.

Zwróćcie uwagę, że często gry mające średnią ocen na poziomie 90 % od "recenzentów", od graczy mogą mieć ledwie 60%. Można to różnie tłumaczyć.... Że ludzie nie znają się na grach, albo że hejterzy (1/3 społeczeństwa) nie piszą dla gazet. Tak czy inaczej, opinia tłustego gościa który żyje dzięki temu, że gazeta dobrze się sprzedaje (bo liże **** producentom, i dzięki temu dostają "ekskluzywne" materiały których nie ma jeszcze w necie) jest gó*no warta, bo nie podetnie gałęzi na której siedzi.

Nie twierdze że wszyscy tak robią.... ale zdecydowana większość. Więc trudno aby średnio aktualna gazeta, ze stronnicza opinia jakiegoś faceta była pod jakimś względem bardziej trafna niż moja czy Wasza. Problem w tym, że ci goście dużym grą zawsze dadzą 9/10, z kolei my oceniamy ją w liczbach innych niż tylko 9 i 10.

Call of Duty: Black Ops for Xbox 360 Reviews, Ratings, Credits, and More at Metacritic
    Crysis 2 for PC Reviews, Ratings, Credits, and More at Metacritic
    Shift 2: Unleashed for PC Reviews, Ratings, Credits, and More at Metacritic

20. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  21. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik