1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PlayOnline i Final Fantasy XI - Problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maroxd, Maj 17, 2012.

1. maroxd

maroxd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od 4 dni jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli Xbox 360. Na komputerze zawsze lubiłem gry mmorpg, więc trochę poszperałem i znalazłem na xboxa Final Fantasy XI, który z tego co wiem właśnie jest tylko przez internet, za chyba 25 zł (gra była oczywiście używana). Xboxa live wykupionego nie mam, ale to zwykłe bezpłatne konto zrobiłem. Po włączeniu gry, od razu pokazuje się komunikat z PlayOnline (nie wiem co to jest), że xbox coś tam hard-drive (jakieś głupoty) i mam nacisnąć byle jaki klawisz, aby powrócić do menu głównego Xbox. Wiem, że troszkę źle scharakteryzowałem mój problem, bo informacja była dość dluga i nie chcialo mi sie jej na kartke przepisywać. Możliwe, że rozwiązanie mojego problemu jest banalnie proste i oczywiste, ale jak już mówiłem, mam xboxa od 4 dni ;) Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum