1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

playseat challenge i jakie dobre symulatory na one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ronol, Sierpień 11, 2016.

1. Ronol

Ronol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Serwus, Panowie i Panie.

Od zupelnego nie dawna posiadam One - kupiłem aby wrocic do tematu gier samochodowych a raczej prawdziwych symulatorow (jak ogolny simracing)
    Na kompie mialem kiedys Life For Speed i jeszce dwa inne symulatory z idealnie odwzorowanymymi torami na swiecie)

X boza one - jest
    Teraz w koljnosci bedzie playseat challenge oraz kiera i raczej Logitech G920

a teraz pytanie do Was... - potrzebuje na początek 2-3 tytuly symulator prowadzenia aut sportowych, tor, miasta, F1

W zestawie na wejsciu kupilem Forze - no ale to taka raczej wesola gierka niz symulator - pomimo,ze nawet jest okej...

pomożecie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dirt Rally? Forze są dwie 6tka i Horizon 2, a za chwilę wyjdzie Horizon 3, ale to raczej nie o to Ci chodzi. Dirt jest podobno ciężki :D

4. Ronol

Ronol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jest jeszce Project Cars :) podobno okej

Forze mam Horizon 2 :) lae jak pisalem to taka zabawka :)

a cos z symulatorw ?

5. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No Horizon jest rozrywkowa. Ciężko znaleźć Ci symulator jeśli ich jako tako nie ma. Jedynie przy tym Dirt Rally ludzie poczuli, że to coś lepszego, trudniejszego i przypomina czasy Colina McRae Rally 2 za starych czasów :)

6. Ronol

Ronol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to cies=zko troche widze z opcja symulatorów.... :(

7. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ano, jedynie co to powyłączać w grach sportowych wszystkie ułatwienia i poczujesz trudniejszą grę ;P Może bardziej by Ci podpasowała Forza Motorsport 6, bo tam masz same tory, aż do zrzygania :p

8. Ronol

Ronol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jest to mysl..........

9. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Forza 6 to jest to czego szukasz. Różne opcje tuningowania auta, poziomy trudności, ulepszenia i usprawnienia wszystko przypominające real. Polecam ze względu na to, że wystarczy jeden błąd przy wyścigu F1 w Forzie 6 na 99 okrążeniu i z pierwszego miejsca lądujesz na 12. Dla mnie gra jest odpowiednia ze względu na odpicowane poziomy trudności.

10. Ronol

Ronol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mam pytanie grales moze kiedys na symulatorze ? pc/ps4 czy one ?

11. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Jedyny sim na Pc to Project Cars , ale niedługo będzie Assetto Corsa. Forza 6 jest fajna ale Ffb ma tragiczny więc to gra na pada bardziej. I co do kierownicy to kupuj Thrustmastera Tx lub Tmx jest lata świetlne przed Logitechechem w dziedzinie kierownic i FFB , paski to paski a nie G25 upakowane w nowa bude i sprzedawane jako nowość ;)

f1older lubi to.
  12. Ronol

Ronol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odp :)
    Ok, ale wyjdzie cos na x box o ? w sensie z kategorii sim... z tym
    Generalnie mialem kiedys do kompa G25 :) wiec mocno kojarze kierę i było bardzo dobra..tak uwazam...na padzie kompletnie nie potrafie grac - dlatego u mnie wymogiem jest kierownica.
    "Fotel do grania" kupuje po to abym mial wlasnie kierownice...
    Dlaczego az taka roznica..Thrustmasterem ??

13. MarioOL

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Miałem sporo już kierownic , fanateca, logitecha i thrustmastera mam teraz. Z nich najlepszy ffb ma thrustmaster potem fanatec, potem długo nic i dopiero logitech. Sima na Xone masz juz project cars, za chyba dwa tygodnie assetto corsa , dirt też jest niezły ;)

14. Ronol

Ronol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na FFB mi az tak mega bardzo nie zalezy zeby był to czynnik przewazajacy na korzyść...ale G25 juz mi dobrze lezala, nie wyobrazam sobie przejsc na plastikowe kolo....
    Project Cars oraz Assetto Corsa - czyli juz jest lepiej niż było rano ;-)

15. MarioOL

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    W tmx koło wygląda trochę jak w aucie gt 3 w tx fakt fajera nie powala na kolana dla tego ja mam w tx zmienioną na leather. To też atut kierownicy tx że masz dodatkowe wymieniane obręcze kierownicy. Gt3 ferrari, gt leather, alcantara ferrari gt3 , no i F1 . Tmx jest baaardzo fajna opcja bo kosztuje tylko 800 a przebija logitecha zdecydowannie i FFB i Ceną ;)
    Ps. Z ciekawych wyścigowych gier to nie długo jeszcze wychodzi F1 2016 i zapowiada się baardzo ciekawie. Ja się trochę podjarałem nią ;) bo 2014 i 15 to była porazka a ta wersja powraca na dobre tory i chyba ma szansę przebić świetna 2013 . Ponoć na najwyższym stopniu trudności zbliża się do symulacji ... ponoć. No i będzie w końcu okrążenie formujące :)

16. Ronol

Ronol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poczytam o tmx zobacze co i jak...
    a Fi bedzie w klasycznej nazwie F1 2016 ?
    Chciaz mowie mnie bardzo odpowiada wyglad L.920 ;-)

17. MarioOL

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Tak nazywać się będzie F1 2016

18. Ronol

Ronol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    świetnie! to juz 3 tytuły na poczatek i na dłuższy okres mi wystrczy - pomimo wszystko... :)

Musze tylko rozkminic tą kiere...Tmx...

19. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    kurcze jak tak czytałem to ta Tmx wydaje się naprawdę fajna - a jest tańsza od logitecha :) ok. 800 zł za taki sprzęt to fajna sprawa - ja nie kupuję tylko dlatego bo nie mam miejsca na kierę (odkąd zmieniłem styl życia z kawalerskiego na związek ;) ) wówczas przy PS3 i Gran Turismo miałem Logitech Driving Force GT czy jakoś tak się to nazywało, calkiem fajna była, ale gorsza od G25 i G27)
    Kurcze ale bym sobie pośmigał znowu na kierownicy w jakiś dobry tytuł - a swoją drogą dziwię się, że wybrałeś Forzę Horizon, skoro preferujesz gry symulacyjne bądź bliskie symulacji - o wiele lepszym wyborem byłaby Forza Motorsport 6, która nie jest typową arcadówką, a jak się poustawia to jest dość realistyczna (chociaż nigdy nie grałem w nią na kierownicy więc nie wiem jakby działało)

20. Ronol

Ronol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm grałem na L Dr. Force GT i przesiadłem sie na G25 i uważam in plus... posiadałeś może jadną i druga ?

Ten TMX z jednej strony do mnie przemawia- 2 pedały, bez shiftera, to in plus zawsze sa łopatki lub jazda na pełnym automacie który wcale nie uważam ze jest chybionym pomysłem - noo oprócz ew driftu za którym az tak do końca nie przepadam :)
    Ale stylowo/wyglądowo i kieorwnica w skorze too do mnie bardzo przemawia...

L.920 jest oparty na G27 :)

21. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z jednej strony tak, ale z drugiej czy warto dopłacić 500 zł za tę przyjemność? Zwłaszcza, że podobno Thrustmaster, zdaniem rónież zagranicznych recenzji ma po prostu lepszy Force Feedback (a dla mnie to akurat było ważne, dlatego wówczas kupiłem DrF GT bo w tej cenie nie było nic lepszego) :) na G25 tylko chwilkę grałem, jakość rzecz jasna o wiele lepsza od DrF GT, ale tam różnica cenowa wóczas była jeszcze wieksza :)

Ja akurat właśnie też lubiłem jeździć na automacie - manual to mi się bardzo podobał (i właśnie w tej grze grałem na G25, gdzie była największa zaleta skrzyni bodajże 5 lub 6biegowej) w Test Drive Unlimited, gdzie po prostu jeździłem dla samej frajdy z jeżdżenia - więc wtedy się mogłem bezstresowo bawić zmianami biegów ze sprzęgłem, w normalnych wyścigach aż takim hardcorem i wybornym kierowcą wirtualnym nie jestem by jeździć ze zmianami biegów - od tego mam normalne użytkowanie auta :)

Wracając do TMXa chwalą force feedback, ogólną jakosć wykonania (chociaż zaznaczają że nie jest to samo co w wyższej kategorii cenowej), wśród największych wad najczęściej powtarza się , że pedały nie są najwyższej jakości - chociaż jak tak patrzę to przypominają te z DrF GT , które mi wystarczały - ale wiadomo że są osoby, które potrafią w sprzęt symulacyjny wydać naprawdę potęzne pieniądze więc dla nich takie plasticzki to śmiechu warte badziewie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum