1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PlayStation 3 Super Slim - To oficjalne: nowa wersja PS3 jeszcze we wrześniu!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Wrzesień 19, 2012.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    PlayStation 3 Super Slim

Na konferencji prasowej zorganizowanej dla przedstawicieli mediów przed Tokyo Game Show, koncern Sony przedstawił swoje plany dotyczące tej imprezy. Najważniejszym punktem trwającej wciąż prezentacji był pokaz nowej wersji konsoli PS3 - przez prasę od razu ochrzczonej nieoficjalnym mianem Super Slim. Rzeczywiście, jest na diecie...

Nowa konsola - zdjęcie nad newsem - zastąpi dotychczasowe modele PS3, ale zaoferuje dyski twarde o większej pojemności. Zamiast dotychczasowego modelu 320 GB dostaniemy więc, w tej samej cenie, model 500 GB; zamiast wersji z dyskiem 160 GB otrzymamy edycje 250 GB. Pojawi się również wersja z dyskiem SSD o pojemności 12GB - będzie można go wymienić na tradycyjne HDD, gdy za jakiś czas uznamy, że 12GB to za mało. Warto dodać, że dysk SSD potencjalnie powinien przyśpieszyć działanie - dokładniej wczytywanie danych - niektórych gier. To "okienko" pozwalające wejrzeć w przyszłość - niemal pewne jest, że i kolejna generacja konsol wyposażona będzie w dyski tego typu.

Rozmiary nowej konsoli sam producent określa słowami "jedna druga oryginalnego - "grubego" - modelu PS3", jest ona o jedną czwartą lżejsza niż dotychczasowy model Slim. Jak wygląda w rzeczywistości możecie sobie wyobrazić porównując ją z widocznym na zdjęciu padem.

Co ciekawe, choć konsolę ujawniono w Japonii, pierwszym terytorium, gdzie się pojawi, będzie Europa - 28 września pojawi się jednak tylko wersja 500GB. Wersja SSD 12 GB pojawi się dopiero 12 października.

Ponieważ nowych wersji konsoli jest kilka, plany ich wydania w różnych terytoriach różnią się, a na dodatek na konferencji Sony nie sprecyzowało części planów dotyczących ich premiery, czekamy na oficjalną informację polskiego oddziału, by zaktualizować wiadomość o nowe informacje specyficzne dla naszego rynku.

Via: Cdaction.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ta opcja na pewno powinna zainteresować tych, którzy nie mają jeszcze PS3, a chcieliby mieć. Ci co już mają zakupioną konsolę dużo wcześniej, to się już raczej nie opłaca zmieniać na tą. A z wyglądu jak dla mnie lepiej wygląda niż poprzedni Slim :)

4. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wypolerowane g..... do nabicia kasy przed next genami.
    Pewnie znajdzie klientów, ale do mnie nie przemawia większy dysk czy ssd, a design... kto co lubi.

5. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Ciekawe Ciekawe___ z jednej strony brak pieniążków, a z drugiej ... za bardzo przyzwyczaiłem się do x'klocka. (mimo wad które posiada :) )

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    a za miesiąc ps3 super mega cacy slim hehe

1 osoba to lubi.
  7. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Jeszcze powinni zrobić odchudzoną wersje padów jak żyletki,żeby podczas grania sobie ręce haratać !!

8. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    W takiej sytuacji zdziwiloby mnie pojawinie sie next-genów w 2013 roku :)

9. Jogurt

Jogurt Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gliwice
    dodali by kompatybilność wsteczna i było by ciekawie a tak to nic godnego uwagi

10. koozka

koozka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    PS3 SS. Wspaniały skrót trzeba przyznać :D

11. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    moze play station nie spieszy sie narazie z next genami :D i tylko bedzie next gen xboxa :D a play station troszke pozniej :D

12. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja też mam jakieś dziwne odczucia. Niby można powiedzieć że to chęć nabicia jeszcze większej kabony, tuż przed nową generacją. Ale chyba głupio ładować kasę w tego super slima, skoro w zanadrzu czai się next-gen. Rewolucji żadnej tu nie widzę - równie dobrze można kupić sobie obecną wersje PS3. Coś mi się wydaje że to znak że PS3 jeszcze długo sobie spokojnie pożyje, bez obawy o nadejście "młodszego brata PS4"

A może to moje myślenie jest błędne, nie wiem. Pożyjemy zobaczymy.

13. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    sony w ten sposób chce zminimalizować straty na ps3 więc wypuszcza takie odgrzewane konsole jak kotlety

14. Wojtek1989

Wojtek1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W mojej skromnej opinii jest to niejako potwierdzenie że jeszcze troszkę na tek generacji pogramy.. Niby Sony to nie Microsoft, mogą mieć swój plan marketingowy, ale nie wierzę, że wydanie obu next-genów nie będzie powiązane. Żadna z tych firm nie może pozwolić sobie na zbytnie opóźnienie względem konkurencji bo tu chodzi o gruuubą kasę.

1 osoba to lubi.
  15. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Rozmieszyli mnie z tym dyskiem SSD.
    W dzisiejszych czasach SSD staje sie podstawa, a oni daja tylko 12GB?
    Rozumiem min. 64 SSD, nie mowie juz o 128. Tak w ogole to n 12GB na PS3 da sie wgrac jakas gre? o.o

16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A na Xboxa 360 Arcade Slim nagrasz cokolwiek? A ma SSD ? Więc o co chodzi? To jest konsola budżetowa jego mać, a nie ultra wypas. Lepiej mieć 12GB SSD niż 4GB zwykłego flasha.

Mnie się wszystko podoba, chociaż pewnie kupię PS3 na samiuśki koniec generacji, no chyba, że na E3 2013 zapowiedzią PS4 i powiedzą jasno, że będzie kompatybliność wsteczna, bo jednak kilkanaście tytułów trzeba ograć na PS3. Tylko cena mi nie odpowiada, budżetowa wersja za 950zł? To wciąż za dużo, taniej na allegro kupię nówkę 160/320 Gb slim.

1 osoba to lubi.
  17. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Hmm... wg. PS3site, cena 12GB to koszt rzędu 849 zł a nie stówkę więcej, jak piszesz.

18. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Chyba Ci sie cos pomylilo...
    Czy ja cos wspomnialem o Xboxie? Wpadles z linijka tekstu ni zgruchy, ni pietruchy, i nawet dobrze mi nie odpowiedziales...
    Dokladniej mam na mysli ze jak pakujemy w sprzet dyski SSD pakujemy je po cos. Watpie ze potrzebne nam jest szybsze odpalanie odpowiednika zune (na ps3 nie wiem jakie sa aplikacje), czy szybsze odpalanie przegladarki. Do gier przydaja sie nam dyski, przy wiekszym dysku SSD mozna by instalowac gry i miec szybsze ladowanie tekstur, map, itd.
    Tak na marginesie; Dysk SSD to dysk zbudowany na flash memory, a jak sam wpomniales dysk w slimie to dysk flash.

19. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem czy jakiś super szybki dysk coś zmieni, pewnie jak w xboxie jest tam zwykłe sata, które będzie wąskim gardłem.

20. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A jednak SSD to zbyt droga obecnie technologia i na PC używa się jej głównie do stawiania nań systemów. Gdyby robili SSD pod gry i dane to robiliby pojemności pokroju 500Gb i 1Tb.

Przejrzę zaraz PS3site i sam zobaczę, 950zł było luźno napisane na GoL-u ale oni prosto przeliczyli z euro na złotówki, a nie wiadomo co z vatem i ew. promocjami. W sumie, dopóki SCE Polska się nie wypowie to serwisy i sklepy będą gdybać.

21. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    No ale o zabezpieczeniach na bank dobrze pomyśleli :) o jailbrak nie ma co marzyć w przeciągu lat. Xbox rullez :)

Wczytywanie...

Poleć forum