1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PlayStation 3 za 6300 zł od polskiego maniaka gier

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Szpaner94, Kwiecień 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Katanka to osoba znana w polskich kręgach fanów gier wideo. Sam miałem kiedyś okazję wpaść do niego na konsolową imprezę grupy dyskusyjnej pl.rec.gry.konsole. Teraz mogę kupić jego PS3. Ale nie kupię, bo obecnie na Allegro kosztuje już 6300 zł. Niestety ta historia ma też swoją mroczną stronę…

Konsolę Katanki możecie znaleźć na Allegro. Jeśli cena Was zadziwia (w tej chwili 6300 zł, 5 dni do końca aukcji), to spieszę z wyjaśnieniem, czemu jest tak wysoka. Konsola jest sprzedawana z 324 oryginalnymi grami kupionymi w cyfrowej dystrybucji i 400 dodatkami DLC.

Jedni inwestują ciężko zarobione pieniądze w tuning ukochanego samochodu, inni dokupując co pół roku nowe elementy do zestawu kina domowego, a on wydawał pieniądze na gry. Zanim nazwiecie tego GRRRacza szaleńcem, zadajcie sobie pytanie czy sami nie chcielibyście mieć u siebie takiej kolekcji?

Konsola raczej nie pójdzie za 30 000 złotych, ale już teraz jest warta dostatecznie dużo, by sprzedawca był zadowolony. W aktualizacji aukcji pisze, że kwota już go satysfakcjonuje i jako gratis dowiezie ją osobiście do domu zwycięzcy. Obojętnie z jakiego miasta w Polsce on czy ona będzie.

Niestety historia tej aukcji ma drugie, nieco poważniejsze dno. Katanka sprzedaje swój epicki zestaw, by walczyć z nałogiem zakupoholizmu.

Katanka przerzuca się teraz na old-school. Planuje stworzyć kącik Atari. C64 i Amigi. Cały czas gra też na DS-ie.

Pełen zestaw to:

konsola PS3 Fat 80GB z dyskiem 500GB,
    pad Dualshock 3,
    324 Gry oryginalne, pełne na PS3,
    ponad 400 dodatków do gier pudełkowych i nie,
    ponad 50 gier innych na PSP, Minis, na PSX,
    ponad 100 wersji demo innych gier,
    kabel HDMI,
    kabel światłowodowy audio,
    rozgałęźnik USB,
    czytnik kart SD, CF, MM,
    kabel zasilający,
    oryginalne pudełko.​

Źródło : PlayStation 3 za 6300 zł od polskiego maniaka gier – GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ooo. Ostatnio widzialem jak Katanka wyprzedawal swoja kolekcje gier, naprawde wiele osob bylo w szoku, raz ze az tyle tego nazbieral, a dwa ze pozbywa sie takiej kolekcji.

4. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
  5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hehe no life'y już licytują :D

6. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Przypuszczam, że tak czy siak, pójdą na sprzedaż...

8. loza66

loza66 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    o jaki typ.. oO
    Tyle gier oO
    Ciekawe czym się zajmuje, gdzie pracuje ze ma tyle kasy

9. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chill out, bor. Można się domyślić że pracuje/jest właścicielem jakiegoś sklepu z grami. Ponadto wychodzi na to, że gość wydawał po ok. 800-700 zł miesięcznie na gry.... to jeszcze nie bogactwo, niektórzy tyle wydaja każdego dnia (tygodnia!) na paliwo albo utrzymanie... akwarium ;>.

10. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Szkoda mi go, ciężka choroba. Ale szacunek mam że udało mu się uzbierać taką kolekcje.

11. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Fight Night'ów nie ma. :p

12. maciejjj

maciejjj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    co to ma wspólnego z forum xboxa ?

darmową reklamę jakiemuś kolesiowi robicie. Kolekcja wrażenia nie robi, 90% to badziewia ze sklepiku PSN

13. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Szacunek dla kolekcjonera jedni zbierają kapsle i patrzą sie na nie jak de.bile godzinami a drudzy gry i grają godzinami :D tak czy inaczej trzeba mieć nieźle w bani . A co do ceny to moim zdaniem bardzo niska jest to swego typu okazja duża . Hehehe widać jaką moc ma ps3 że tyle gier przeszedł i nadal chodzi . Xboxów z 3 by sie spaliło

14. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Ciekawe ile jest gier na xboxa360 , razem z grami z xbla ...

15. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ciekawe czy ktoś posiada tyle kopii? Mnie osobiście przeraża taka ilość gier. On napewno nie kupował ich aby w nie zagrać , ale żeby je posiadać. Jest uzależniony od kupowania , raczej nie od grania. A niedawno chyba również z 200 tytułów pudełkowych na allegro wystawił , czyż nie? Ja się go boję...

16. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Gdzie zarabia na Allegro sprzedaje karmy na innych aukcjach ale normalnie pewnie też gdzieś pracuje i jak dla mnie to albo koleś jest szurnięty i to ostro albo wciska kita i to oszustwo, bo kto normalny sprzedaje tyle gier wraz z konsolą zamiast osobno wszystko żeby zarobić , choćby nawet na kolejne zakupy .

17. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    ->Altres
    Nie jest on ani szurnięty ani nie jest to oszustwo. To znaczy jak ktoś dla ciebie sprzedaje karmy dla psów to od razu jest szurnięty ?! Puknij się w ten głupi łeb zanim coś napiszesz.

Wystarczy poczytać aukcje:

Dodano 2011-04-03 16:26
    .

Odpowiadam na kolejne, częste pytanie - Konsolę sprzedaję wraz ze wszystkimi kontami PSN na których były kupowane gry, czyli dostajecie też kilka nieużywanych slotów. Na tych kontach w portfelu jest około kilkadziesiąt złotych do wydania jeszcze.

.
    Dodano 2011-04-08 08:59
    .

Proszę użytkowników, którzy licytują i którzy posiadają negatywy oraz mniejszą ilość punktów na allegro niż 50, o potwierdzanie aukcji !!!

.

UWAGA!!! Ponieważ kwota wylicytowana mnie bardzo satysfakcjonuję, w gratisie mogę dostarczyć konsolę na mój koszt w dowolne miejsce w Polsce osobiście. Nawet gdybym miał jechać 1200km z Podbeskidzia do Świnoujścia, to w ramach ceny za sprzęt wsiądę w auto i pojadę :) Oczywiście jesli ktoś będzie sobie tego życzył. Mogę też sprzęt wysłać kurierem.

18. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Katanka jest znany w branzy to raz, poza tym mozesz zobaczyc jego PSN ID, na ktorym sa te wszystkie gry, a dwa - naucz sie czytac ze zrozumieniem. On jest uzalezniony, chce sie tego pozbyc, w ramach "terapii"

A tu jakby ktos nie mogl uwierzyc: http://polygamia.pl/polygamia_forum...je_swoja_kolekcje_ponad_257_gier_na_PS3_.html

Oczywiscie wszystkie gry juz sprzedane.

19. csdesign

csdesign Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zwolle, NL
    Chłopie ogarnij się, bo chyba sam nie wiesz co piszesz. Jak nie jesteś w ogóle w temacie to nie pisz nic, zapewne zarabia tyle miesięcznie na tych karmach jak ty na rok i stać go było na zakup tylu gier ale w pewnym momencie popadł w uzależnienie i kupował wszystkie gry jak leci, teraz chce się podać terapii i skończyć z zakupoholizmem (jak nie wiesz co to takiego to odsyłam do wikipedi) dlatego sprzedaje swoje PS3 za tyle ile uważa bo jak sam napisał nie chodzi mu o zarobek.

20. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    siwy96 nie mówię że przez to że sprzedaje karmę tylko dlatego że sprzedaje 30 000 zł albo i więcej za 10 000 bo pewnie tyle dostanie sam pomyśl oddałbyś od tak 20 000 złoty ?? Ja nie i terapia nie ma tu nic do rzeczy że ma sprzedać wszystko dużo taniej. Do tego o samym katance słyszałem lecz o nicku z Allegro dogspassion wżyciu i kto daje gwarancję że to naprawdę on to sprzedaje a nie ktoś się podszywa ?? mało to razy takie coś było i jeszcze się podejrzliwości nie nauczyliście, nie mówię że nie musi to być prawda ale w takim razie powinien zmienić terapeutę bo następnym razem każe mu sprzedać auto za 1000 zł a potem dom za 500 zł.

Wiem wiem zaraz mnie fani utłuką a na forum PS3 rozstrzelają i nie wiadomo jeszcze co ale taka jest prawda.

O to że sprzedaje karmy było odpowiedzią do kogoś kto wcześniej zadał pytanie gdzie on pracuje nie miało bo znaczyć że jest on przez to gorszy czy coś.

21. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    wydał 30000 a sprzedaje za 6000.. i to ma się mu opłacac?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum