1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Playstation 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez swiezak, Luty 17, 2014.

1. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "Witajcie,mam do sprzedania konsole Playstation 3 slim 160GB.Konsola w 100% sprawna,nigdy nie miałem z nią żadnych problemów.Konsola nie przerobiona.
    Data produkcji to 2011 rok. Zakupiona została w media markt i od tego czasu większość czasu przeleżała na półce nie włączana.W skład zestawu wchodzi:
    -konsola
    -zasilacz
    -pad bezprzewodowy oryginalny sony +kabel zasilający
    -gra far cry 2
    Niestety ,ale pudełko uległo zniszczeniu i jest pudełko zastępcze.
    Dodatkowo na dysku jest pare gier,z tego co pamietam to chyba : borderlands i bf1943.
    Transakcja poprzez allegro ,cyba ,że ktoś zna inny bezpieczny sposób.Najlepiej odbiór osobisty w Gliwicach.Możliwa gwarancja rozruchowa .
    Dla chętnych wyślę fotki .Co do ceny to 550 zł + koszty przesyłki. Cena do negocjacji. SKYPE:sewerynos12 GG:23382542 "

Wybaczcie,ale wolałem wkleić, ile mogę za to dostać?

Wczytywanie...

Poleć forum