1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PlayStation 4 nie będzie domowym centrum multimedialnym

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jabar, Październik 30, 2013.

1. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konsola nie odtworzy multimediów z komputera.

Sony opublikowało spory zbiór informacji na temat PlayStation 4. Nowinek nie ma w nim szczególnie wiele, ale jeśli już są to odbijają się negatywnie na obrazie konsoli.

O tym, że PS4 nie pozwoli na podpięcie zewnętrznego dysku wiedzieliśmy już dawno. Dziś dowiedzieliśmy się, że konsola nie odtworzy ani plików mp3 ani... płyt z muzyką. Owszem, mnóstwo urządzeń nadaje się do tego lepiej niż konsola, ale wycięcie tej funkcjonalności, to spory krok wstecz w stosunku do PlayStation 3. Ale nie to jest najgorsze. Sony informuje w dokumencie, że PlayStation 4 nie będzie obsługiwało standardu DLNA. Oznacza to, że za pośrednictwem konsoli nie połączymy się z komputerem, na którym trzymamy swoje multimedia i nie odtworzymy ich tak, jak było to możliwe na PlayStation 3.

Wygląda też na to, że - przynajmniej w momencie premiery konsoli - nie będziemy mogli wrzucać wideo z naszej rozgrywki na YouTube. Obsługiwane będzie umieszczanie filmików na Facebooku oraz streamowanie za pośrednictwem Ustream i Twitch. Sony zapowiada, że w tym temacie jeszcze przed premierą pojawią się nowe informacje.

Będzie wam brakowało tych funkcjonalności?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    no chyba zartuje sobie ... jak ja bede ogladal filmy .... na duzym ekranie ;/ ani zgrac ani wysylac strumieniwo kur%A!!

4. SuperSlimek

SuperSlimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Heheheheh. Mam nadzieję, że w tym roku Xbox One będzie lepszy od PS4.

5. Lewis

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    hehehe a juz sobie z tym poradze podlacze nokia n8 do TV przez HDMI i GITES :D

6. wordbatata

wordbatata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Pod jakim względem ? Konsola jest do gier i to sie nie zmienia.A ze xbox idzie w stronę platformy multimedialnej to moim zdaniem opcja niezła ale dla osoby zainteresowanej graniem opcja Zbyteczna :)
    od 2007 roku siedziałem na maszynce microsoftu (przez rok również posiadałem maszynkę ps3) i mimo ze pleja sprzedałem to i tak widziałem co sie dzieje ze Microsoft (przynajmniej Polski odział) ma na w du....
    Chce gra i to sie dla mnie liczy.Dlatego wybieram nowa drogę i chyba sie nie myle.Wracajac do tematu wyjdzie jeszcze wiele kwiatków czy to ze stajni Sony czy MS z tym ze na ta chwile różnica jest jedna w przypadku konsol nowej generacji wszystko co pokażę Sony lub czego zabraknie bedzie odbierane bardzo negatywnie a wiesz dlaczego ? ponieważ MS z xboxem one dał MAKSYMALNIE ciała kilka miesięcy temu i od tego czasu prostuje wizerunek aby wyjść z tego z twarzą każdy nawet najdrobniejszy + MS będzie odbierany bardzo pozytywnie bo kilka miesięcy temu gorzej byc nie mogło.Sony od początku pokazało do czego ma byc ps4 i to ludzią sie spodobało a MS nakazał co ma być a czego nie ma być.Dla mnie nastał czas na zmiany nie pisze tego aby komus dopiec spędziłem wspaniałe lata z 360 lecz jeśli mam być szczery ostatni rok trzymało mnie tylko to ze znajomy byli online na xboxe.Teraz wszyscy zmieniamy i zobaczymy czy bedzie dobrze.....

Odnośnie xboxa one może tak miało być kilka miesięcy temu moze taki mieli plan marketing czyni cuda :)

1 osoba to lubi.
  7. Nyo_Lc

Nyo_Lc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wien
    1 osoba to lubi.
  8. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Mi to raczej nie przeszkadza od PS4 wymagam tylko dobrych gier i żeby się nie psuła

9. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Mnie jakoś to nie przeraża od czego jest CFW :)

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Niby pierdoły, ale na konsoli nigdy nie słuchałem muzy czy oglądałem filmów, odpalam tylko do grania, a od reszty mam kompa :D

11. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    prawda, ale konsola ciagnie jednak mniej prądu i jest bardziej mobilna. swego czasu zabieralem klocka do dziadkow. podlaczalem pod crt i zawsze dalo sie cos obejrzeć czy pograć. lepsze to niz 4 kanały :D

12. Lewis

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
  13. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale po co te pierdoły? Multimedia można oglądać z TV, każdy ma chyba USB, czy z innych źródeł.
    Niech każdy się nauczy w końcu, konsola powinna być stworzona do gier a nie do jakichś innych pierdółek.
    Co za dużo to nie zdrowo. Konsola to gry, oby gry ładnie chodziły, były piękne i by miały piękną fabułę, a Sony wypuszczał ostatnio takie exy, że kopara opadała każdemu.

14. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jesli ty uważasz, że np. brak DLNA to są pierdoły, to chyba nie mamy o czym rozmawiać. Jest jeszcze taka ewentualność, że po prostu nie wiesz, o czym mówisz, czyli do czego taka "pierdoła" w ogóle służy...

/Wysłane z telefonu/

15. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To sa niezłe kity, nie może nie być DLNA skoro zapowiadana jest praca całego ekosystemu playstation pomiędzy konsolą tabletami tv smartfonami i komputerem. Póki co jeżeli na tym etapie prac - miesiąc przed premierą - jeszcze tego nie ma, to będzie w którejś aktualce. Tak jak Xone nie ma połowy funkcjonalności x360 tak PS4 nie ma też połowy rzeczy które prawdopodobnie z czasem pojawią, póki co nie spodziewałem się tego.

16. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie mówię o DLNA bo to będzie, inne sprawy mamy w TV, kinach domowych, itd. Więc obejdzie się bez tych pierdół.
    Dla mnie konsola powinna służyć tylko do grania, a nie oglądania TV. Dekoder satelitarny służy mi do oglądania TV, konsola do grania, rower do jeżdzenia rowerem.
    Nikt rowerem pływać nie będzie.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum