PlayStation 4: Więcej znajomych niż na XBO! Wojna konsol trwa!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Obserwując rywalizację pomiędzy Sony i Microsoftem, trudno nie zauważyć, jak często ruch jednej z firm wywołuje odpowiedź drugiej.
Zdumiewa też, na jak wielu polach toczy się ta rywalizacja. Na przykład: Sony ogłosiło, że na PS4 będzie można mieć dwukrotnie więcej znajomych, niż na XBO.

Maksymalna liczba osób, jakie będziemy mogli dodać do swojej listy znajomych na Xboksie One to równy tysiąc.
Sony nie mogło pozostać w tyle, na PlayStation 4 limit ten wynosić więc będzie dwa tysiące.

Oczywiście są to liczby, które mało kogo powinny obchodzić - większość z nas nigdy by takiej listy nie zapełniła.
Niemniej jednak, fakt, że konsolowa przepychanka zeszła już nawet na tak absurdalne kwestie, jest całkiem zabawny.


 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
absurd za absurdem, hah :D
[...]na Xboksie One to równy tysiąc.
Sony nie mogło pozostać w tyle, na PlayStation 4 limit ten wynosić więc będzie dwa tysiące.
Obśmiałem się :D
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
hahaha, poprawilo humor ;)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hahaha, no i po ciężkim dniu pracy od razu poprawiony humor :)
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
To wszystko tylko liczby. Liczby, które dla 'przeciętnego' użytkownika nie mają absolutnie znaczenia. Dla normalnego gracza nie będzie różnicy między ps4 a x1. Różnicę będą widzieli tylko hejterzy i fanboje jednej/drugiej marki i konsoli.

Ja osobiście chcę PS4 z padem od X1 :) Nie wiem jak to zrobią, ale ma działać!
 

Krawol

Banned
Użytkownik
ja mam 100 znajomych i mam full, brakuje trochę miejsca.


z góry odpowiadam: tak utrzymuję z nimi kontakt :)
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
pytanie za milion w czym xbox one jest lepszy od ps4 ? :D
 

peh

Banned
Nic nowego, zawsze tak było i zawsze tak będzie, a newsy jak zwykle się rozdarły o wojnie konsol jakby to miało znaczenie.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dla fanow Facebooka i nk w sam raz.

2 tysiące, kto da więcej?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
yyyy w Xboxie 360 jest chyba 100 miejsc, a ja i tak mam je wolne wiec kogo to obchodzi?? :p
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kto ma 1000 znajomych, miesiąca by brakło żeby z każdym pogadać czy zagrać przez godzinę.

"Niemniej jednak, fakt, że konsolowa przepychanka zeszła już nawet na tak absurdalne kwestie, jest całkiem zabawny."

Ja tam ciągle widzę że to sony się przepycha o pierdoły, no ale co ja tam wiem.
 

wordbatata

Użytkownik
Użytkownik
Kto ma 1000 znajomych, miesiąca by brakło żeby z każdym pogadać czy zagrać przez godzinę.

"Niemniej jednak, fakt, że konsolowa przepychanka zeszła już nawet na tak absurdalne kwestie, jest całkiem zabawny."

Ja tam ciągle widzę że to sony się przepycha o pierdoły, no ale co ja tam wiem.
Pierdoły czy też nie to buduje zdrowa rywalizacje "DLA NAS" gdyby na polu bitwy była tylko maszynka MS to za gry płacił byś 350 zł i logował się co 2 godziny.
Detale moze i śmieszne ale pokazujące całość co nam sie podoba lub tez nie.Na 360 gram o 2006 roku a od 2-3 lat trzeźwo patrze ze to jednak czas na zmiany.Wiele bym dał aby polityka MS była lepsze dla klienta ale niestety jest coraz gorzej a zwłaszcza maja w tyłku nasz kraj ;) ale to gadka na inny temat :)
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
He... nieźle jeśli ilość znajomych których mogę dodać ma mnie przekonać do zakupu którejś z konsol to naprawdę powodzenia...
Ja osobiście czekam z decyzją zakupu na jeszcze jedno dla mnie bardzo istotne INFO od Sony lub M$ - która konsolka będzie miała np. więcej Emotikon (bo to dla mnie bardzo ważne i znaczące zagadnienie przy wyborze NEXTGEN'a) i wtedy to zadecyduje już gruntownie po którą ustawię się w kolejce do sklepu :peaceful:
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pierdoły czy też nie to buduje zdrowa rywalizacje "DLA NAS" gdyby na polu bitwy była tylko maszynka MS to za gry płacił byś 350 zł i logował się co 2 godziny.
Detale moze i śmieszne ale pokazujące całość co nam sie podoba lub tez nie.Na 360 gram o 2006 roku a od 2-3 lat trzeźwo patrze ze to jednak czas na zmiany.Wiele bym dał aby polityka MS była lepsze dla klienta ale niestety jest coraz gorzej a zwłaszcza maja w tyłku nasz kraj ;) ale to gadka na inny temat :)
Źle mnie zrozumiałeś ja za monopolem nigdy nie byłem, to najgorsze co może być. Zauważ tylko że to co się dzieje pomiędzy MS i Sony to nie jest zdrowa rywalizacja, tylko walka dzieci w piaskownicy o łopatkę.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
I my na tym najlepiej wychodzimy :)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przełomowym chwytem byłoby coś w stylu "A u nas macie gry taniej o 50zł względem konkurencji!!" :D
Ale nie ma co liczyć na takie coś raczej.
 

Do góry Bottom