1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PlayStation Network będzie płatne?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 17, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Temat opłat za korzystanie z PSN powraca.

Pojawiały się już przypuszczenia, że PSN stanie się płatne w całości. Teraz czas na trochę inną koncepcję. Co powiecie na pomysł, który zakłada, że PSN będzie darmowe tylko w ramach korzystania z trybu multiplayer, a dostęp do pozostałych usług będzie płatny? Tak według Michael Pachtera mogą wyglądać kolejne kroki Sony w temacie ich sztandarowej usługi. Z wielkim wróżem branży elektronicznej zgadza się Billy Pidgeon z agencji M2 Research, który twierdzi, że Sony powinno się zdecydować na taki ruch, jeżeli chce niwelować koszty zapewnienia darmowego dostępu do zabawy w sieci. Może to oznaczać więcej reklam, prowadzenie transakcji wirtualnymi przedmiotami, wzbogacenie usługi PlayStation Plus czy atrakcyjnych aplikacji, z których będzie można skorzystać po ich zakupie.

Czy to jest w ogóle możliwe? Wydaje się, że tak, bo musimy pamiętać o tym, że gigant z Japonii zaczyna ciężko dyszeć i przynosi ogromne straty. Dlatego podstawą dla szefów koncernu jest szukanie dwóch rzeczy, oszczędności i dodatkowych źródeł pieniędzy. O ile Sony ciągle wygrywa z Microsoftem tym, że nie trzeba u nich płacić za grę w sieci, to ja jestem w stanie kupić Plusa pod warunkiem, że będzie oferować coś naprawdę atrakcyjnego. Ciekawe, czy jesteście podobnego zdania?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    szkoda ,że w przypadku xbox 360 tak nie jest, ale napewno poprawi jakość gry online

4. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chyba w te ploty krążące od kilku dobrych lat nawet idiota nie uwierzy. Zwykła ściema żeby ludzie kupowali Xbekę. Do każdego , który chce kupić klocka 360 powiem jedno: KUPUJCIE PS3! Nie jestem fanboyem , gdyż sam mam farelkę 180. Temat to czysta prowokacja do wojen konsolowych.
    Pozdrawiam

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak dla mnie jest to mało prawdopodobne aby Sony coś takiego wprowadziło :)

6. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niech plotki pozostaną plotkami. Tak jak @up myślę, że to mało prawdopodobne.

7. karol22

karol22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sony wprowadza płatne PSN? Sony chyba spóżnił, o 10 lat straty. Nie. dziękujemy soniakom.

8. adam1234131

adam1234131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tommyw200 Ile ty masz lat człowieku tylko dzieci kłócą się która konsola jest lepsza one są takie same niczym się praktycznie nie różnią może jesdnym że ps3 jest ps network
    a w xboxie 360 xbox live jednym słowem żal mi tych którzy się kłócą która konsola jest lepsza

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Muszę przemyśleć wprowadzenie do regulaminu punktu, który zabrania wstawiania 'newsów', w których widnieje nazwisko Pachter. On jest śmieszny. Czy kiedykolwiek sprawdziło się to, co on mówi?

10. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Mało prawdopodobne aby Sony wprowadziło opłaty za PSN-a ? ..... No nie wydaje mi się, Sony pewnie zwróciło uwagę na to ile M$ zarabia na tym całym "goldzie", jeszcze ta afera z tymi skradzionymi danymi (numery bankowe itp.) graczy, na którym Sony straciło dość sporo pieniędzy. Hm.... co będzie to będzie, mi np. opłaty M$ nie przeszkadzają.

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Dużo ludzi (w tym ja) zrezygnowała z Xboxa na koszt PS3 z powodu darmowego multi. Jeśli granie online pozostanie bezpłatne, a liczyć sobie zaczną za dodatkowe usługi to luz, ale jeśli za granie online będą chcieć kasę to pomyślę nad zmianą platformy na PC lub N :)

12. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    raczej aż tak złe sony nie ma żeby już opłaty na swój system multiplayer wprowadzać

13. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Trzeba będzie zainwestować w mocny PC i będzie spokój z tym płaceniem.

14. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    SONY straci duży atut jeśli każe sobie płacić za PSN

15. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Śmieszą mnie te wywody o płaceniu za golda. Miesięczny koszt grania to paczka fajek i tani browar. Za te pieniądze nie pójdziecie do kina, nie mówiąc już o wypadzie na pizze. Jesli kogoś nie stać wydać 12-15zł miesięcznie na hobby (bo wydawanie 200zł na gry to abstrakcja dla wielu) to lepiej niech się zastanowią nad jego zmianą...

6 użytkowników lubi ten post.
  16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Joo, ten Patcher to może naskoczyć, gada byle by szum robić.

17. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    W każdej plotce jest ziarno prawdy ...
    Niedawno szef Sony stwierdził, że chce jeszcze więcej $$$ wycisnąć z gier i PSN.
    Do póki multi będzie za free to normalnych graczy to nie rusza ;)

18. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    ta srali bida bedzie wiosna jak to sie mówi

19. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    moze i granie po multi na xboxie jest platne ale wole zaplacic i miec kulturalna rozgrywke niz badziewie na ps, na podstawie 2 gier to powiem, WWE 12 u mnie na necie takim sobie gram bez zadnych problemow itp, u kolegi na PS3 i necie 6mb lagi, problemy z dostepnoscia serwera itp, poprostu nie da sie komfortowo grac, tak samo bylo z EA MMA, takze wole zaplacic bo przynajmniej usluga to rekompensuje

20. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Tylko, że lagi w grach nie zależą od serwerów Sony i Microsoftu, a serwerów producenta gry (jeśli są dedykowane) lub łącza hostów w przypadku połączenia P2P.

21. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    90% tych co maja ps3 kupili je tylko dlatego, ze jest darmowe multi... x360 jest pod kazdym względem lepszy, jakby zaczęli pobierac opłaty za multi na ps3 to by był dla nich koniec.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum