1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

plazma czy lcd, samsung czy lg

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nowas89, Listopad 22, 2009.

1. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    Witam
    napewno wielu z was ma te telewizory tego typu i co o nich sądzicie, znalazłem taki telewizorek i jestem ciekaw czy warty kupienia gdyż cena przeystępna 32'' mnie interesują, co o tym myślicie
    SAMSUNG 32"- NOWY I BARDZO TANI (824785322) - Aukcje internetowe Allegro

plazma czy lcd, samsung czy lg ?:shisha

2. Lotnik421 Xbox One

3. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    plazma to stara technologia
    tv pobiera wiecej energii i duzo bardziej sie grzeje
    jezeli nie planujesz na tej tv'ce ogladac telewizji (analogowy sygnal na plazmie wyglada duzo ladniej niz na lcd) tylko grac to plazme odradzam

natomiast wartro sie tez zastanowic nad monitorami 23-24 calowymi
    matryce fullHD, odswiezanko 60hz - sam rowniez skorzystalem z takiego rozwiazania i nie narzekam

4. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    mam 22'' full hd 16;9
    tylko chce sobie jeszcze tv kupic do pokoju i tez by xkloca podpiąć

5. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Bierz tego Samsuna sam mam podobny i jest kozacki.

6. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    Wiesz czlowieku, co ty w ogole piszesz? Stra technologia? Chyba w ogole nie jestes w temacie wiec nie wprowadzaj ludzi w blad!

Polecam poczytac sobie cos na temat obecnej generacji plazm, szczegolnie tych od Panasonic'a. Sam posiadam model tx-p46g10e i przyznam, ze nie zamienilbym go na zaden LCD. TV nawet po kilku godzinach uzytkowania jest powiedzmy troche cieply a pobor pradu jest zalezny od wyswietlanego materialu i aktualnych ustawien a przy trybie eco jest porownywalny z telewizorem LCD przy znacznie lepszym obrazie.

Pod tv mam podlaczona konsole oraz pc, wszystko przez hdmi i obraz po prostu miazdzy nawet drozsze modele z segmentu lcd (mam porownanie z sony bravia).

7. smieszek02

smieszek02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    ja również polecam samsunga - LCD. Ja osobiście gram na Samsungu 40' ;) z full hd także mogę powiedzieć że obraz jest piękny ;) szczególnie jak dzisiaj Forze 3 odpaliłem..;D

8. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Ja mam Aquosa i bardzo polecam. 50' full hd polecam. Co do tego samsunga bardzo dobry. kolega ma takiego i gra na nim na ps3 i jest zadowolony. Cena jest bardzo dobra, więc nic tylko brać.

9. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego uwazaj zeby to nie byl przekret ten model na innych aukcjach stoji srednio po 1400 zl a tu bardzo atrakcyjna cenna 1060
    Ps. na innej aukcji ten koles ma ten sam model za 920

10. wujcior

wujcior Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Zgadzam sie z przedmuwca lecz kto wie. Sam mam taki problem. i chyba wybiore 32 samsunga. Mój kumpel ma samsunga 40' i gra na ps3 i na x'ie. a przyznam obraz wrażenie na samusngach. Nawet reklamy ładnie wygladaja .
    Lecz sądze że temat do kosza . pOnieważ troche szukania na forum w dziale sprzet i mamy odp, lub przeniesz do innego działu.

11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Zgadzam się z tą wypowiedzią. Też mam w domu plazmę Panasonica tx-p42s10e + LCD Sony KDL-32E4050 i widzę że plazma daje sobie lepiej radę. Większość ludzi żyje stereotypami, że plazma jest zła i w ogóle a nie wiedzą jak jest teraz...

12. maja87

maja87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z plazmy jest na pewno lepszy obraz przy oglądaniu tv ale w połączeniu z konsolą nadającą sygnał wysokiej rozdzielczości to LCD jest lepszy. Sam mam LG 7000 full HD i grafika na grach a szczególnie CoD MW2 jest świetna tylko że z perspektywy czasu moje 32 cale wydają się za małe wiec jak się nadarzy okazja to sobie większy kupię :p

13. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z plazsmy obraz jest lepszy gdy ogladamy sygnal SD, lcd przy takim samym sygnale wyswietkla kratkownice, natomiast w sklepie prawie zawsze jest sygnal HD dzieki czemu obraz na lcd naprawde ladnie wyglada i porownujac drogi lcd z tania plazma trudno zalwazyc roznice, niezgodze sie ze lcd jest lepszy od plazmy w grach gdyz czas czas reakcji plazmy rozpoczyna sie od 0001ms a dobrych lcd od 4ms, lcd jest dobry jako monitor do kompa, jako telewizor zostaje w tyle

14. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A widziałeś plazmę podpiętą pod konsolę? Przecież plazma też ma FullHD, więc z tą rozdzielczością to coś nie teges powiedziałeś ;)

Mam w domu dwa tv i w ogólnym rozrachunku plazma daje sobie lepiej radę

15. fazarro

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    OFF:
    :yeye:
    w branzy siedze juz ponad cztery lata
    ponad dwa lata jezdze na minimum dwa-trzy szkolenia RTV, MM, IT miesiecznie

przepraszam za brak wiedzy i doswiadczenia

no i oczywiscie pozdrawiam tych co mają i tych co wiedzą.

16. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A co kogo obchodzi ktora nowsza technologia a ktora starsza?????? Wazne jest to ktora wyswietla lepiej obraz. Ja mam LCD 32 Hd redy i mam podpiety do niego Xbox i TV N... na gorze mam Panasonic Viera 42 HD Ready ale na tej moge wlaczyc sygnal 1080... i obraz wyglada o wiele lepiej niz na tym LCD... ciepla wcale wiecej nie wydaje bo ten LCD od samsung'a tez duzo ciepla wydaje... nie wiem jak z pradem ale te nowsze plazmy juz pobieraja prawie tylko co LCD! Takze chyba przespales te 3 lata nauki... Bo jak widac wiecej wiedzy posiada 21 letni informatyk ;)

17. fazarro

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeśli swoja wiedze podpierasz tym co ci sie wydaje to moje gratulacje.
    zamiast siedziec na necie i sie spinac niepotrzebnie na forum poczytalbys troche o tych techniologiach - byloby ci duzo latwiej chwalic sie swoim wiekiem i wyksztalceniem.

odpowiedzcie sobie panowie na pytanie:

dlaczego wszyscy producenci zrezygnowali z technologii plazmowej i przerzucaja sie albo i nawet nie probuja produkowac telewizorow plazmowych?
    dlaczego sprzedaz telewizorow plazmowych maleje praktycznie wprost proporcjonalnie do wzrostu sprzedazy telewizorow lcd, led, full led?
    dlaczego niemozliwoscia jest znalezienie plazmy mniejszej niz 32''?
    etc. etc.

"mi sie wydaje"........pfffffffffffffff

1080i

EDIT: i pewno masz jeszcze odswiezanie na poziomie 600hz.........

18. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wszystkich zapraszam do tego tematu:

http://xboxforum.pl/sprzet-f11/jaki-tv-pod-xbox-360-a-3180.html

A ten temat zamykam i wywalam bo się zaczynacie spinać.

Wczytywanie...

Poleć forum