1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PLG - Polisz League Gaming, POLSKA LIGA COD!

Temat na forum 'Klany' rozpoczęty przez sajosoldier, Lipiec 14, 2014.

1. sajosoldier

sajosoldier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich! Jakiś tydzień temu powstała liga Call of duty! Do 18 lipca trwają zapisy na turniej 4vs4 Call of duty Ghosts xbox360! Póki co nie ma nic do wygrania, ale to nic, admin PLG napisał na stronie post, że nagrody będą gdy będzie więcej uczestników! Zbierajcie swoje drużyny i zapisujcie się do turnieju.

Link do f; https://www.facebook.com/PolishLeagueGaming

oficjalna strona: Polish League Gaming | Polish League Gaming

Na stronie znajdziecie zasady i link do zapisania swojej drużyny.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    po pierwsze, zły dział, po drugie - stronka zrobiona pewnie z tydzien temu, na ktorej nic nie ma, po trzecie wiecej uczestników byś zebral, jakbyś zrobił turniej tu na forum. Ot, kolejna stronka, ktora upadnie po pierwszym turnieju, w którym zagra admin i jego 5 kumpli.. btw, esport w polsce nie istnieje, deal with it

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jak będzie liga w bf4 to owszem lecz COD no niestety faworyzuje osoby z słabszym internetem o czym sie miałem okazje przekonać gdy koleś widzi mnie o sek szybciej beznadzieja

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Jeśli nie możesz grać w COD'a przy słabym internecie to nie wierzę że bez problemu grasz w BF.
    Nie jest niczyją winą że masz internet szybkości ślimaka wyścigowego.

6. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Internet 50 mb/s downloadu na 10 mb/s uploadu gram w coda od 2lat k/d 2.8 ponad 350 Moabów, ponad 25 Double Moabów, paredziesiąt Nuclearów i prawie 150 Kemów w tym 2 Double Kemy. Praktycznie w każdym meczu mam hosta i uwierz mi im lepszy internet tym lepiej się gra w Coda, to nie tylko moje zdanie, ale także wielu innych osób ;) . Więc nie gadaj że na słabym internecie się lepiej gra.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum