1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Plik .dvd - 4kb??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez rekonstruktor, Lipiec 1, 2011.

1. rekonstruktor

rekonstruktor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam spatchowalem gre AC:B w abgx kilknąłem aby utworzylo mi plik.dvd i ma on 4 kb.Jak to mozliwe aby gra miala 4kb .Na poczatku mialem iso w rarze spatchowalem i pod ta ikonką utworzylo mi plik w frmacie .dvd ktory wazy 4 kb.Jak to jest mozilwe? I jak takie cos nagrac img burnem??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nocnyy

Nocnyy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To nie jest gra... To jest plik potrzebny przy nagrywaniu gry i jak wybierasz co nagrać to dajesz ten plik ale i tak plik iso się nagrywa

4. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W pliku .dvd jak odnośnik do obrazu iso *który waży ~7 GB, i tak się to działa.

5. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nagrywasz .dvd (tzw. wybierasz jako plik do nagrania na płycie) a w rzeczywistości nagrywa Ci się .iso

Wczytywanie...

Poleć forum