Plik iso a foldery video_ts i audio_ts

kulfon1

Świeżak
Świeżak
Witam jako że jestem świeżakiem prosę o pomoc:)Kupiłem sobie konsolę w zeszłym tygodniu razem z kilkoma grami.Dziś kupiłem sobie call of duty modern warfare2 i mam problem.Znalazłem na forum kilka podobnych problemów ale są one dla mnie niezrozumiałe.Proszę więc o pomoc.Problem polega na tym że gra składa się z 2 plików iso 7gb z groszem oraz dvd.Po nagraniu płyty ingburning i włożeniu jej do konsoli mam komunikat że nie znaleziono plików w napędzie.Natomiast po włożeniu płyty do napędu cd w laptopie i podejżeniu plików w daemon toolsie widzę 3 pliki video_ts audio_ts oraz $SystemUpdate.Żadna z gier które mam do dej pory nie miała takich folderów.Sprzedawca konsoli zapewnił że konsola ma spatchowany napęd najnowszym softem i każda gra będzie ok a tu niespodzianka!Czy problem polega na tym że gra została przerobiona na starsze konsole i na mojej ta gra nie będzie chodzić czy ja mam stary soft a gra jest na nowy ? Proszę o wyrozumiałość i pomoc metoda łopatologiczną:) dziękuję i pozdrawiam
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Przy nowszych grach majac IE 1.6 musisz uzyc activate.iso,szukaj na forum


A te pliki to norma-tylko ze przy wave3-ktos ci przerobil obraz,uzyj patchera z forum do przywrocenia tego stanu
 

Lobker

Użytkownik
Użytkownik
musi nagrać to co jest w obrazie na DVD dl a nie sam obraz.
 

kulfon1

Świeżak
Świeżak
hmm czyli użyć patchera i przywrócić plik iso do wersji 1.6? dla napędu liteon?czyli jaki wave?
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Jezeli masz IX 1.6 to:
1 opcja: musisz przerobic obraz tej gry na wave 3
2 opcja: mozesz nie przerabiac obrazu, a w zamian uzywac > activate.iso <

Nowe gry jak Call of Duty, czy Tekken 6 maja WAVE 4, jest to swiezy temat wiec pewnie masz IX 1.6 z tad problem :)
 

kulfon1

Świeżak
Świeżak
ok dziekuje
 

Marcello

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli chcesz zobaczyć prawdziwe pliki znajdujące się w twoim obraz ISO lub jeżeli chcesz się pobawić w przerabianie obrazów lub wyciąganie z nich plików możesz również użyc programu Xbox Backup Creator.
 

Do góry Bottom